Satynowa emulsja lateksowa do malowania ścian i sufitów Wall de Luxe. Trwała, odporna na zmywanie na mokro, ekologiczna. Zapewnia satynowy efekt wykończenia ścian (półmat). Wydajność: 10 m²/l. Ok. 250 zł/10 l, Bondex.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Satynowa emulsja lateksowa do malowania ścian i sufitów Wall de Luxe. Trwała, odporna na zmywanie na mokro, ekologiczna. Zapewnia satynowy efekt wykończenia ścian (półmat). Wydajność: 10 m²/l. Ok. 250 zł/10 l, Bondex.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
28 kwi 2014 05:47

10 pomysłów na kolorową jadalnię. Wybieramy idealną farbę

Zielony, żółty, czerwony. A może niebieski lub fioletowy. Zobaczcie farby, dzięki którym wasza jadalnia będzie piękna i kolorowa.

Coraz częściej jadalnia znajduje się w otwartej strefie dziennej. Czasem jest bliżej kuchni, czasem bliżej salonu, czasem zaś dokładnie na samym środku. Jeśli tylko mamy możliwość nie zamykamy jej z każdej strony ścianami. I dobrze – bo otwarta przestrzeń nie ważne czy znajduje się w małym, czy dużym wnętrzu zawsze je optycznie powiększy. Ale właśnie dlatego wybierając kolor ścian do jadalni trzeba także wiedzieć, jaką paletę barw zastosujemy w kuchni i w salonie. Tylko wówczas uda nam się stworzyć spójną, estetyczną i piękną całość.

Ściany w jadalni mogą mieć dowolny kolor. Dokładnie taki jaki sobie wybierzecie. Możliwości macie bardzo wiele, bo ilość dostępnych odcieni jest ogromna. Producenci oferują zarówno gotowe farby w określonych kolorach oraz specjalne systemy zapewniające niezwykle bogatą paletę odcieni. Niektóre mają ich na przykład aż 13 tysięcy. Praktycznie wszystkie dostępne dziś farby są wydajne, odporne na zmywanie i świetnie kryją malowane nimi powierzchnie.

Wybierają kolor ścian do jadalni nie bójcie się mocnych, wyrazistych kolorów. Jeśli nadacie im odpowiednie proporcje to świetnie ożywią wnętrze i pomogą wykreować stylowe miejsce, w którym z przyjemnością będziecie spędzać czas przy wspólnych posiłkach. Zawsze też możecie użyć intensywnego koloru tylko na niewielkim fragmencie ściany. To znacznie bezpieczniejsze rozwiązanie niż malowanie całych powierzchni od sufitu do samej podłogi.

Pamiętajcie także, aby zawsze wybierać kolory, które lubicie i w otoczeniu, których czujecie się dobrze. Unikniecie dzięki temu kolejnych kosztownych remontów.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-05-09 10:04:52

    przyjemne kolorki!

POLECAMY W SERWISACH