• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
11 sty 2012 11:41

Geometria!

Proste formy, zdecydowane linie i stanowcza kolorystyka. Geometryczne inspiracje od kilku już lat nie przestają być w modzie, a jednak ciągle od nowa nas zaskakują!

W ten trend świetnie wpisuje się moda na lata 60. i wnętrzarski minimalizm.

Czarno-białe płytki z motywem geometrycznym pochodzą z nowej kolekcji Oxicer/Oxi. Strukturalne koła świetnie sprawdzą się w nowoczesnej kuchni. Cena: ok. 55 zł – płytka podstawowa, ok. 7,40 zł - dekor. Ceramika Paradyż.

' title=
fot. Ceramika Paradyż

Naklejka ścienna Op-art, zmultiplikowana na ścianie, da wrażenie ruchu i wymiarowości. Cena: ok. 80 zł (rozmiar M), Artofwall.

' title=
fot. Artofwall

Miss Less to najnowsze dzieło Philippe Starcka dla marki Kartell, pokazane na targach iSaloni 2011 w Mediolanie. Monolityczne siedzisko kontrastuje z cienkim oparciem, dając wspólnie kuszące geometryczne zjawisko. Cena w trakcie ustalania. Kartell.

' title=
fot. Kartell

Symetryczna i geometryczna sofa Plupp (proj. Kati Meyer-Bruhl) – niebanalny efekt gwarantowany! Bruhl/Alnus Polska.

' title=
fot. Bruhl/Alnus Polska

Wzorzyste kubki Bono (proj. Catharina Kippel) – czarno-białe, a ożywią każdą kuchnię! Dostępne z uchwytem lub bez. Design House Stockholm/Moomo.

' title=
fot. Design House Stockholm/Moomo

Wazony Frame – geometria z przymrużeniem oka. I kto nam powie, że białe jest białe, a czarne – czarne? Cena: od ok. 249 zł, Kare Design/9design.pl.

' title=
fot. Kare Design/9design.pl
' title=
fot. Kare Design/9design.pl
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH