Lateksowa emulsja Dulux Diamond o wzmocnionej trwałości, oparta na unikatowej technologii –Diamond Technology. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej dyspersji sprawia, że ściany zyskują  trwałą powłokę odporną na zmywanie. Do wyboru ponad 10 tys. kolorów z mieszalnika. Wykończenie: matt i satin. Czas schnięcia: 2-4 godziny. Wydajność: do 18 m²/l. Ok. 65 zł/l, Dulux/AkzoNobel.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Lateksowa emulsja Dulux Diamond o wzmocnionej trwałości, oparta na unikatowej technologii –Diamond Technology. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej dyspersji sprawia, że ściany zyskują trwałą powłokę odporną na zmywanie. Do wyboru ponad 10 tys. kolorów z mieszalnika. Wykończenie: matt i satin. Czas schnięcia: 2-4 godziny. Wydajność: do 18 m²/l. Ok. 65 zł/l, Dulux/AkzoNobel.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
22 lut 2014 14:40

Modne pastele. Pomaluj nimi ściany w jadalni

Pomaluj ściany na delikatny róż, subtelny fiolet, łagodny błękit. Pastele są piękne i zawsze modne. Wybierzcie z nami farbę, która odmieni kolor ścian w waszej jadalni.

 

Pastelowe kolory są jasne, ciepłe i delikatne. Dzięki nim wnętrza prezentują się lekko i świeżo, ale także pięknie, elegancko i niezwykle stylowo. Poza tym optycznie powiększają niewielką przestrzeń. Będą więc świetnym rozwiązaniem w małych pomieszczeniach i również w tych ciemnych, pozbawionych światła.

W ofercie producentów znajdziemy bogatą paletę farb w pastelowych odcieniach oraz w różnych rodzajach wykończenia powłoki (matowym, półmatowym, satynowym). Możemy je stosować zarówno do malowania ścian, jak i sufitów. Są one wydajne, łatwe w użyciu i dobrze kryją. Pokryte nimi ściany pozostają także odporne na szorowanie i wielokrotne zmywanie wodą. Co ważne – na długo zachowują ładny kolor. 

„Zaproście” pastele do swojej jadalni. Naprawdę warto. Ściany w kolorze błękitu czy subtelnej zieleni zachwycą i pokochacie je od pierwszego spojrzenia. W takiej jadalni śniadanie, obiad i kolacja będą smakować wybornie.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH