Panele ścienne AluSplash™. Fot. Holz Tusche Polska

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Panele ścienne AluSplash™. Fot. Holz Tusche Polska
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Holz Tusche Polska
06 cze 2017 14:21

Modne wnętrze: piękne i trwałe materiały na ściany

Szukasz oryginalnego materiału, aby wykończyć ściany w kuchni lub w łazience? Idealną propozycją są oferowane przez Holz Tusche panele ścienne AIuSplash. To materiał trwały, ale i niezwykle estetyczny. 

System paneli ściennych AIuSplashTM oferuje stylowe i korzystne finansowo rozwiązanie dla nowych oraz remontowanych wnętrz, takich jak kuchnie czy łazienki. Doskonale sprawdzi się również w innych pomieszczeniach.

AIuSplashTM to substrat kompozytowy zawierający ogniotrwały rdzeń, spełniający  międzynarodowe normy przeciwpożarowe, dzięki czemu, w przeciwieństwie do paneli akrylowych, jest materiałem idealnym do zastosowania z kuchenkami gazowymi. Panele pokryte są wytrzymałą, odporną na promienie UV powłoką o wysokim połysku, która nadaje im gładki wygląd, porównywalny do szkła. Zapobiega również przebarwieniom powodowanym przez działanie słońca i inne czynniki, jak również, zgodnie z przepisami dyrektyw RoHS & REACH, jest nietoksyczna i nie zawiera ołowiu.

Te łatwe w przygotowaniu i przeznaczone do samodzielnego montażu panele ścienne można zamontować na istniejących okładzinach ściennych, zastępując droższe płytki ceramiczne lub panele szklane, których montaż trwa znacznie dłużej.

Panele ścienne AluSplashTM można łatwo przyciąć, nawiercić i dopasować do własnych potrzeb. Nie pękają pod naporem siły. Nie ma potrzeby również ponoszenia dodatkowych kosztów za usługi wykonania otworów na gniazdka elektryczne bądź telefoniczne, które są nieuniknione  w przypadku paneli szklanych.

Wspomniane zalety dotyczące łatwości przygotowania, obróbki, montażu i konserwacji utwierdzają w przekonaniu, że są to panele idealne do każdego wnętrza.

Dostępne w szerokiej gamie kolorów metalicznych i niemetalicznych i specjalnych wykończeniach, panele AIuSplashTM posiadają 5-letnią ochronę gwarancyjną.

Więcej informacji na: www.holtztusche.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH