Konglomeraty kwarcytowe z linii Noble Pro. Fot. Technistone

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Konglomeraty kwarcytowe z linii Noble Pro. Fot. Technistone
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 lut 2018 11:19

Nowoczesna kuchnia - konglomeraty na blaty i ściany

Z konglomeratu kwarcytowego można wykonać m.in.  blaty kuchenne, okładziny ścienne, podłogowe, schody oraz obudowy kominków.

Najnowsze konglomeraty kwarcytowe z linii Noble Pro dostępne są w stonowanych i najbardziej pożądanych kolorach na rynku wnętrzarskim – bieli i szarości. Wyróżniają się one drobnoziarnistą strukturą oraz trójwymiarowym rysunkiem, który na ich powierzchni kreują efektownie przenikające się żyłkowania. Seria Noble Pro to nowoczesne produkty, które nadadzą każdemu wnętrzu ponadczasowego uroku.

Z pasji do dobrego designu

Inspiracją do powstania linii Noble Pro była natura, a dokładnie warunki atmosferyczne, które kreują w przestrzeni zewnętrznej pewne efekty wizualne. Materiał Noble Pro Frost utrzymany jest w bardzo jasnej, delikatnie szarej tonacji. Na jego powierzchni przenika się sieć lodowych żył. Chłodne wybarwienie oraz ciekawy rysunek materiału z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom minimalistycznych stylizacji wnętrz. Białe użylenia snujące się po szarej powierzchni materiału Noble Pro Cloud przypominają natomiast chmury. Produkt dedykowany jest amatorom aranżacji opartych na stonowanych barwach. Noble Pro Storm to z kolei materiał cechujący się najbardziej dynamicznym rysunkiem spośród trzech nowości.

Efekt 3D w Twoim wnętrzu

Linia Noble Pro, podobnie jak cała kolekcja konglomeratów kwarcytowych Noble Collection, powstała z fascynacji wyglądem naturalnych kamieni. Wyróżnikiem najnowszych produktów jest jednak drobnoziarnista struktura połączona z trójwymiarowym efektem, pomimo iż powierzchnie nie posiadają wypukłego zdobienia. Osiągnięcie złudzenia głębi na było możliwe dzięki połączeniu nieregularnego rysunku z ciekawą kolorystyką. Poprzez takie rozwiązanie powierzchnia materiałów zdaje się falować.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH