Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Płytki All Grey z kolekcji All Over w satynowym wykończeniu, delikatnie cieniowane, przeznaczone zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Fot. Ceramiche Supergres.

Płytki All Grey z kolekcji All Over w satynowym wykończeniu, delikatnie cieniowane, przeznaczone zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Fot. Ceramiche Supergres.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 paź 2015 12:12 (aktualizacja: 13 paź 2015 10:21)

Płytki ceramiczne. Same nowości

Płytki ceramiczne to najpopularniejszy materiał na ściany i podłogi w kuchniach. W naszej galerii prezentujemy najnowsze trendy z międzynarodowych targów Cersaie 2015.

W tym sezonie, podobnie jak w poprzednim, w dalszym ciągu prym wiodą kolory ziemi. Dużo jest propozycji utrzymanych w przygaszonych brązach, beżach, szarościach, choć nie brak również kolekcji, w których postawiono na biel. 

W dalszym ciągu modne są płytki imitujące inne materiały, jak drewno, kamień czy beton. Na czasie są wnętrza w stylu vintage, w związku z czym oferowane kolekcje płytek ceramicznych stylizowane są na postarzane materiały, uszlachetnione przez upływ czasu.

Na topie są również geometryczne kształty i formy, jak pentagony, kwadraty, trójkąty oraz trójwymiarowe faktury poszczególnych płytek. Opartowskie wzory, oparte o kontrastujące ze sobą kolory oraz dekory zainspirowane tradycyjną architekturą Francji, Włoch czy Hiszpanii również nie wyszły z mody. 

W naszej galerii prezentujemy 15 pięknych aranżacji najnowszych kolekcji renomowanych producentów ceramiki - przywiezionych prosto z Włoch z targów Cersaie. Zobaczcie, jak piękne mogą być płytki ceramiczne.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA