Płytki ścienne z serii Nordic firmy Aparici. Nadadzą przestrzeni nowoczesny, ale i elegancki klimat. Fot. Aparici.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Płytki ścienne z serii Nordic firmy Aparici. Nadadzą przestrzeni nowoczesny, ale i elegancki klimat. Fot. Aparici.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
11 kwi 2014 11:07

Płytki do kuchni: najnowsze kolekcje. Modne i piękne

Jasne i ciemne. Błyszczące i matowe. O dużym i małym formacie. Zobaczcie najnowsze kolekcje płytek idealne do każdej kuchni.

Płytki ceramiczne idealnie nadają się zarówno na podłogi, jak i na ściany w kuchni. Wykończone nimi powierzchnie są trwałe, estetyczne i bardzo ładnie się prezentują. Pasują do wnętrz urządzonych w każdym stylu – nowoczesnym, bardziej klasycznym, minimalistycznym, skandynawskim. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaki produkt wybierzmy. Pamiętajmy jednak, aby dobrze przemyśleć kwestię wyboru takiej a nie innej kolekcji. Wymiana – szczególnie podłogi, wiąże się bowiem z dość wysokimi kosztami.

Obecnie ilość i różnorodność dostępnych na rynku kolekcji jest bardzo duża. Znajdziemy płytki w różnych formatach (małych i dużych), wzorach, kolorach, imitujące kamień lub drewno. W ofercie producentów co roku pojawiają się nowe, ciekawe często też oryginalne propozycje. Zobaczcie co przygotowali na ten roku. W naszym przeglądzie znajdziecie najnowsze kolekcje.

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Anna Del, 2015-05-07 13:12:16

    Świetne inspiracje i takie różnorodne! Dodałabym do tej kolekcji jeszcze aranżacje w płytkach heksagonalnych, zauważyłam że znowu wracają do łask i dają masę możliwości aranżacji w stylu art deco. Na mnóstwo pięknych przykładów tego typu.
  • gość, 2014-05-09 09:32:05

    fantastyczne propozycje :) mona się zakochać :)

POLECAMY W SERWISACH