Kolekcja płytek Moli. Fot. Ceramika Paradyż

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Kolekcja płytek Moli. Fot. Ceramika Paradyż
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
02 sie 2016 08:21

Płytki do kuchni - nowa kolekcja jak ceramiczne koronki

Koronkowa ściana nad kuchennym blatem będzie świetnie współgrała z gładkimi frontami szafek, nadając aranżacji elegancji i stylu.

Artystyczne walory koronki doceniane są nie tylko przez projektantów mody. Ażurowa plecionka stała się również inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji MOLI Ceramiki Paradyż – łączącej w sobie delikatne wzornictwo z funkcjonalnością płytki ceramicznej.

Ponadczasowy wzór

Koronka od lat uznawana jest za materiał szlachetny i piękny. Kompozycja różnorodnych splotów, połączona z precyzyjnym wykonaniem, wspaniale łączy klasykę z tradycją. Kolekcja płytek ceramicznych Moli to subtelny element każdego nowoczesnego wnętrza – propozycja do łazienek, kuchni i salonu. Będzie idealnym tłem dla wyrazistych barw mebli lub dodatków. Zastosowana jako dekor w łazience doda wnętrzu lekkości i perłowego wykończenia.

Koronkowa materia

Moli dostępna jest w trzech eleganckich kolorach – biel, czerń oraz perła. Każdy z nich, w zestawieniu z klasycznymi meblami i dodatkami, to gwarancja niebanalnej aranżacji. Wszechstronności kolekcji dodają cztery, różnorodne inserta dostępne w formacie 19,8 x 9,8 cm. Ułożone nieregularnie, w pionie i w poziomie, będą tworzyć wyrazistą kompozycję, która zagra główną rolę we wnętrzu. Koronkowa faktura na płytkach nawiązuje również do trendu strukturalnego jednak w bardziej subtelnym wydaniu. Przestrzenny wzór połączony z odpowiednim oświetleniem zapewni niepowtarzalny efekt wielowymiarowości.

KOLEKCJA MOLI

Format podstawowy: 19,8 x 9,8 cm

Kolorystyka: biel, czerń, perła

Powierzchnia: matowa

Rodzaj: płytki ścienne, dekoracje ścienne

Przeznaczenie: łazienka, kuchnia, salon

Do zastosowania: wewnątrz

Cena brutto: płytka ścienna 89,79 zł/m2, dekoracja ścienna 12,30 zł/szt.

Producent: Ceramika Paradyż

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH