Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W kolekcji Tamoe oprócz płytek w różnych formatach, kolorach i powierzchniach do naszej dyspozycji są również piękne szklane inserty, przedstawiające słodkie smakołyki i apetyczną kawę. Fot. Ceramika Paradyż.

W kolekcji Tamoe oprócz płytek w różnych formatach, kolorach i powierzchniach do naszej dyspozycji są również piękne szklane inserty, przedstawiające słodkie smakołyki i apetyczną kawę. Fot. Ceramika Paradyż.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 06 paź 2015 11:22 (aktualizacja: 07 paź 2015 10:32)

Płytki do kuchni: postaw na modne dekory

Chcąc dodać naszej kuchni wyjątkowego charakteru sięgnijmy po dekoracyjne inserty. Będą pełnić one rolę delikatnego akcentu, ożywiającego aranżację kuchni.

Kuchnia urządzona w stonowanych, uniwersalnych barwach, jak biel, szarość czy beż ma liczne zalety. Jest ponadczasowa, elegancka, nigdy nie wychodzi z mody. Jej przestrzeń może jednak zacząć nużyć swoim uporządkowaniem. 

Dlatego też, idealnym sposobem na ożywienie nieco aranżacji kuchni jest postawienie na kilka kolorowych, dekoracyjnych akcentów. Takich, które nie zdominują wystroju całego pomieszczenia, a jednocześnie nadadzą naszej kuchni spersonalizowany, wyjątkowy charakter. W tej roli idealnie sprawdzą się dekoracyjne elementy, oferowane przez producentów płytek ceramicznych. 

Większość kolekcji płytek ceramicznych, dostępnych na rynku obejmuje również specjalnie dedykowane pod daną serię pojedyncze płytki z różnorodnymi dekorami lub szklane inserty - z ozdobną grafiką lub po prostu w jednolitym, mocniejszych kolorze. W tej roli idealnie sprawdzą się również kolorowe, szklane listwy. Skomponowanie ich ze zwykłymi płytkami ceramicznymi tworzy kapitalny efekt w kuchni i sprawia, że nawet stonowana biała czy szara aranżacja nabiera charakteru. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA