Nowa bielona deska z popularnej kolekcji - Villapark z oferty Bauwerk Parekett. wykończona jest olejem naturalnym. Dąb Avorio dla dodatkowego podkreślenia naturalnego charakteru podłogi jest fabrycznie szczotkowany a krawędzie deski fazowane są 2-stronnie. Fot. Bauwerk Parekett.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Nowa bielona deska z popularnej kolekcji - Villapark z oferty Bauwerk Parekett. wykończona jest olejem naturalnym. Dąb Avorio dla dodatkowego podkreślenia naturalnego charakteru podłogi jest fabrycznie szczotkowany a krawędzie deski fazowane są 2-stronnie. Fot. Bauwerk Parekett.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
08 gru 2015 12:28

Podłoga w kuchni: postaw na drewno

Moda na kuchnie w stylu skandynawskim oraz tęsknota za naturą w trendach wnętrzarskich zaowocowały sięganiem po drewno na podłogach kuchni.

Drewno na podłogach kuchni przez lata było materiałem omijanym, teraz jednak przebojem wkracza do przestrzeni gotowania i spożywania posiłków. Decydując się na drewniany akcent na podłodze w kuchni, wprowadzamy do wnętrza element ocieplający wizualnie przestrzeń, pozwalający też przełamać nieco nawet minimalistyczne, nowoczesne aranżacje. 

Drewniana podłoga lub posadzka z imitacji drewna pozwoli urządzić kuchnię w stylu skandynawskim, prowansalskim, cottage. Możemy sięgnąć po naturalne deski, jak również po różne materiały drewno naśladujące. W tej roli sprawdzą się panele laminowane oraz płytki ceramiczne imitujące drewno. Te ostatnie łączą w sobie urodę tego naturalnego materiału z wysokimi walorami praktycznymi: są trwałe i odporne na wilgoć. 

W naszej galerii prezentujemy 12 pomysłów na podłogę w kuchni z motywem drewna. Znajdziecie tutaj zarówno naturalny, szlachetny materiał, jak i jego zamienniki.

 

 

WASZE KOMENTARZE (5)

DODAJ KOMENTARZ
 • Ana, 2016-05-10 21:45:37

  Drewno to zawsze najlepszy wybór, naturalny i efektowny. Wybór jest naprawdę ogromny, i tyle pięknych podłóg.
 • kama, 2016-05-10 11:02:01

  Lilia, a jaka deskę masz? bo przez 2 lata można juz sie zorientować czy dokonało sie dobrego wyboru. Deska nie odbarwia się, nie zniekształca?
 • lilia, 2016-04-04 12:41:11

  Posiadam drewno w kuchni i nie jets prawdą, że nie powinno się kłaść ze względu na widę itp. Mam ją już jakieś 2 lata i dalej wygląda jak nowa, bardzo dobrze sie sprawdza, moim zdaniem nie powinno się patrzeć na to, ze jets to kuchnia, dobrze zabezpieczona będzie długo w dobrym stanie.
 • magdalnekakdas, 2016-03-22 20:04:05

  ja własnie sama się rozglądam za deska i zgadzam się, ze dobrze jest postawić na deskę.
 • aga, 2016-02-23 15:10:02

  tez bym postawiła na drewno. Niedługo będę się właśnie rozglądać za materiałami porządnymi, podłoga, meble itp od wielu osób słyszałam, ze deska jest dobrym rozwiązaniem, poza tym sama odnoszę takie wrażanie, że podłoga drewniana wytrwa wiele lat. Siostra ma z Artcore z Warszawy, tam tez będę się rozglądac, ktoś moze coś jeszcze polecić ?

POLECAMY W SERWISACH