Pejzaż zainspirowany wiosennym krajobrazem Japonii. Delikatne pastelowe kolory pięknie harmonizują z białymi meblami i sprzętem AGD. Fot. Decomania.

Zobacz galerię [19 zdjęć]

Pejzaż zainspirowany wiosennym krajobrazem Japonii. Delikatne pastelowe kolory pięknie harmonizują z białymi meblami i sprzętem AGD. Fot. Decomania.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
14 kwi 2015 10:30

Ściana nad blatem. 20 kolorowych fototapet

Wykończenie ściany nad blatem fototapetą to idealne rozwiązanie: proste, niedrogie i pięknie wyglądające.

Kolor w kuchni jest aranżacyjną kropką nad i. Ożywi przestrzeń, pobudzi domowników, dodając energii w ponure poranki. Wykończenie ściany nad blatem kolorową fototapetą to idealne rozwiązanie aranżacyjne. Jest praktyczne, niedrogie, pozwala w prosty i szybki sposób odmienić wystrój wnętrza, a przede wszystkim, pięknie się prezentuje.

Decydując się na fototapetę nad blatem, mamy niemal nieograniczony wybór motywów. Firmy, oferujące fototapety potrafią wyczarować piękne pejzaże, w oparciu o zdjęcia wielkomiejskiej panoramy, kwiecistej łąki, folkowych wzorów czy barwnych, smakowitych owoców. Indywidualiści mogą sięgnąć po bardziej spersonalizowaną opcję, jaką jest fototapeta z własnym zdjęciem.

Aby fototapetę zabezpieczyć przed wpływem wilgoci i detergentów, możemy wybrać wersję laminowaną lub też przykryć ją panelem szklanym. Pamiętajmy, aby wybierać szkło hartowane, które jest bezpieczne, nie pęknie pod wpływem wysokiej temperatury, a w przypadku zbicia, powstałe kawałki będą mieć zaokrąglone krawędzie. 

W naszej galerii prezentujemy 20 propozycji, na to jak udekorować ścianę nad blatem za pomocą fototapety. Do wyboru macie kwieciste wzory i ludowe motywy, tapety o tematyce spożywczej, pobudzające apetyt i zachęcające do wojaży, z widokiem na Nowy Jork. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Beata, 2015-07-15 08:01:20

    U MNIE IDEALNIE SPRAWDZA SIĘ KAMIEŃ DEKORACYJNY, JEST RÓWNIE IMPONUJĄCYM W NOWOCZESNEJ KUCHNI W POŁĄCZENIU Z CIEMNYMI MEBLAMI.

POLECAMY W SERWISACH