Mozaika Matte Blue. Fot. Raw Decor

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Mozaika Matte Blue. Fot. Raw Decor
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
14 lip 2017 12:51

Ściana nad blatem. Pomysł na piękną mozaikę

Płytki ceramiczne pełnią w kuchni ważną rolę - nie tylko chronią ściany przed zabrudzeniami i pozwalają utrzymać w niej porządek, ale również ozdabiają wnętrze.

Współczesne płytki ceramiczne nie mają wyłącznie walorów użytkowych we wnętrzach. Pełnią przede wszystkim funkcje dekoracyjne i sprawiają, że nasze domy stają się oazą piękna i harmonii. Obecnie, mozaiki są jednym z najbardziej designerskich materiałów wykończeniowych na rynku. I kiedy wydaje nam się, że wszystko już było i nic nas nie zaskoczy, projektanci marek znajdują ciekawą inspirację.

Raw Decor w najnowszej kolekcji stawia na proste i ponadczasowe formy, które wprowadzają do wnętrz elegancję i harmonię. Inspiracją Flabellum była natura – aktualnie trend mocno osadzony nie tylko w branży wnętrzarskiej. Flabellum to motyw płynnych linii przypominających kształtem muszle i rybie łuski, wykończonych z niezwykłą elegancją. Najnowsza kolekcja doskonale wpisuje się w stylistykę wnętrz: modern, nowojorski czy angielski - z których czerpie to, co najlepsze.

Mozaiki najnowszej kolekcji marki Raw Decor wyróżnia nie tylko ich nietuzinkowa forma, ale również stonowana kolorystyka: czerń, biel, szarość i błękit która doskonale skomponuje się z każdą przestrzenią. Kształt płytek – rybie łuski/muszle, pozwala wyczarować intrygujące wzory, tworząc niepowtarzalne wnętrze i podkreślając wyjątkowość każdego pomieszczenia. 

Zobacz inne pomysły na płytki do kuchni. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH