Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tapeta z kolekcji Interaction marki Mr Perswall. Kolorowa i pełna energii. W białym lub jasnym wnętrzu sprawdzi się znakomicie. Będzie mocnym, aczkolwiek bardzo ciekawym elementem.

Tapeta z kolekcji Interaction marki Mr Perswall. Kolorowa i pełna energii. W białym lub jasnym wnętrzu sprawdzi się znakomicie. Będzie mocnym, aczkolwiek bardzo ciekawym elementem.
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 23 cze 2014 12:47 (aktualizacja: 26 cze 2014 08:52)

Ściany w kuchni. Wykończ je efektowną tapetą

Tapeta w kuchni to świetny pomysł. Możecie zastosować ją na całej ścianie lub tylko nad blatem.  Zobaczcie najpiękniejsze aranżacja kuchni z tapetami.

Kolorowa, z kwiatowym akcentem, w paski lub w kartę. A może imitująca mozaikę? Taką tapetę możecie mieć w swojej kuchni. Ale nie tylko. Wybór jest znacznie większy. Ilość dostępnych obecnie wzorów i kolorów tapet naprawdę może przyprawić o zawrót głowy.

Tapeta będzie ciekawym akcentem dekoracyjnym zarówno w kuchni, jak i w jadalni. Nada przestrzeni oryginalny, ciekawy klimat, ale też pięknie ją ożywi. Tapetę możecie zastosować na całej ścianie lub tylko na fragmencie. Sprawdzi się również nad kuchennym blatem. Jeśli obawiacie się o trwałość takiej tapety zawsze możecie dodatkowo zabezpieczyć ją przezroczystym szkłem.

Wybierając dynamiczny wzór tapety lub też mocny, intensywny kolor należy pamiętać, że nie powinno się ich łączyć z innymi wyrazistymi elementami dekoracyjnymi. Stanowią one bowiem dekorację same w sobie.

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA