Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
30 lip 2016 11:16

10 pomysłów na kuchnię w kawalerce

Bez względu na to jak małe jest nasze mieszkanie, kuchnia musi być funkcjonalna i estetyczna. To spore wyzwanie dla urządzających, warto więc sprawdzić, jak kuchnie w kawalerce zaplanowali inni.

Moda na zakup kawalerek wciąż trwa. Pokój z kuchnią to często pierwszy krok do własnego „M” i początek przygody z aranżacją wnętrz. I nawet jeśli powierzchnia takiego mieszkania nie jest zbyt duża, można pobawić się designem, spróbować nieszablonowych rozwiązań, a jednocześnie stworzyć przytulne i funkcjonalne miejsce do życia.

Najlepszym rozwiązaniem w kawalerce będzie urządzenie kuchni w formie aneksu, otwartej na salon. Umowną granicę może z stanowić barek śniadaniowy, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. 

Zobaczcie, jak z tym trudnym zadaniem zaplanowania kuchni w kawalerce poradzili sobie architekci wnętrz, których realizacje prezentujemy w galerii. Różne style, metraże i rozwiązania pomogą wszystkim urządzającym znaleźć sposób na swoje małe mieszkanie. 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Brak danych Brak danych, 2016-08-01 14:18:10

    Bardzo ciekawe pomysły, podoba mi się zwłaszcza łączenie bieli z jakimiś jaskrawymi barwami, w postaci dekoracji albo akcesoriów kuchennych.
    Czekam na kolejne pomysły,
    Pozdrawiam gorąco :)

POLECAMY W SERWISACH