Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
03 lut 2017 09:50

12 pomysłów na wysoką zabudowę w kuchni

Zabudowa pod sufit to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w aranżacji mebli kuchennych. Dodatkowo pozwala optymalnie zagospodarować nawet niedużą kuchnię.

Można „dyskutować” z gustami i nie ulegać obowiązującym trendom, ale statystyk nie da się oszukać - wysoka zabudowa kuchenna jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem.

Mała kuchnia … duży problem, zwłaszcza dla użytkowników, którzy chcieliby się w niej poręcznie zagospodarować i w pełni korzystać ze wszystkich jej funkcji. Ale i z tą niedogodnością można sobie poradzić, zabudowując dostępną przestrzeń nie tylko w szerz, ale również do góry.

Statystyki sprzedażowe za rok 2016 producenta mebli kuchennych z Milejewa pokazują, że największym zainteresowaniem cieszyły się dwa systemy mebli: KAMduo XL i Olivia Soft. W czym tkwi ich atut? Oba pozwalają zaaranżować zabudowę kuchenną aż pod sam sufit. Systemy te są utrzymane w nieco odmiennej stylistyce, mają inny design i oferowane są w innych dekorach, ale w obu proponujemy klientom możliwość zabudowania pojemnymi i funkcjonalnymi szafkami całej ściany do wysokości sufitu - mówi Alicja Gajewska.ze Spółki Meblowej KAM.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH