Wysoka zabudowa w kuchni. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Wysoka zabudowa w kuchni. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
29 cze 2017 10:16

15 pomysłów na wysoką zabudowę w kuchni

Modułowa zabudowana ściany pod sam sufit, która wszystko pomieści jest praktyczna i efektowna. Zobaczcie 15 ciekawych pomysłów na tego typu kuchnię.

Nowoczesna zabudowa kuchenna nie przypomina na szczęście regałów z dawnych lat i jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych szafek.

Zabudowa pod sufit to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w aranżacji mebli kuchennych. Dodatkowo pozwala optymalnie zagospodarować nawet niedużą kuchnię. Znajdzie się w niej miejsce na lodówkę, piekarnik, mikrofale, a nawet zlewozmywak. Wewnątrz jest wiele schowków, szafek, półek, wysuwanych szuflad.

Ukryte są kosze cargo, w których zmieścimy sprzęt, produkty, akcesoria, dodatki oraz wszystko co zbędne. Dzięki tym zamykanym regałom możemy ukryć kuchenne przedmioty. Dodatkowym atutem jest duży wybór frontów, pod względem koloru i materiałów które mogą być ozdobą kuchni i nadać jej styl.

Zobacz również: Blat w kuchni: 10 pomysłów na drewno

Można nie zgadzać się z gustami większości i nie ulegać obowiązującym trendom, ale statystyk nie da się oszukać - wysoka zabudowa kuchenna jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem.

Mała kuchnia … duży problem, zwłaszcza dla użytkowników, którzy chcieliby się w niej poręcznie zagospodarować i w pełni korzystać ze wszystkich jej funkcji. Ale i z tą niedogodnością można sobie poradzić, zabudowując dostępną przestrzeń nie tylko w szerz, ale również do góry.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Pela, 2017-09-29 21:32:04

    Modułowa zabudowa w kuchni? Co się komu podoba! Myślę ,że kuchnię ozdobiłby podświetlany okap,jakiś taki fantazyjny

POLECAMY W SERWISACH