Biała kuchnia. Projekt: Małgorzata Muc, Joanna Scott. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Biała kuchnia. Projekt: Małgorzata Muc, Joanna Scott. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
18 sie 2017 10:40

Biała kuchnia: 15 modnych wnętrz

Białe kuchnie wciąż cieszą się uznaniem Polaków. Dlaczego? Są ponadczasowe - jasne fronty szafek bez trudu dopasujemy do innych kolorów blatów i dodatków.

Biała kuchnia sprawdzi się we wnętrzach zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Łatwo też do niej dobrać dodatki i połączyć z innymi kolorami.

Zastosowanie białych frontów zabudowy kuchennej będzie także praktycznym rozwiązaniem. Brudzą się one jak każde inne, a ślady brudu i tłuszczu są na nich znacznie mniej widoczne niż na frontach ciemnych czy połyskliwych.

Białą kuchnię można urządzić na wiele różnych sposobów. Aranżacja może być zarówno nowoczesna, jak i tradycyjna. W nowoczesnej zazwyczaj stosuje się proste geometryczne szafki z frontami w połysku. Przestrzeń między szafkami można wykończyć wówczas szkłem, blachą, kamieniem lub tapetą. Taką dość surową aranżację możemy ocieplić wprowadzając do kuchni elementy drewna – w postaci blatów lub stołu z krzesłami.

Dla wielbicieli bardziej przytulnych wnętrz idealne będą białe kuchnie w stylu prowansalskim lub angielskim. Zdobione fronty, dekoracyjne uchwyty, drewniane blaty i płytki ceramiczne z roślinnymi motywami sprawiają, że kuchnie w tym stylu pomimo chłodnej bieli są ciepłe i klimatyczne.

Tu znajdziesz pomysły na wykończenie ściany nad blatem:

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • zgama, 2017-12-11 10:58:02

    Biel zawsze ponadczasowa i elegancka a i gama kolorów do niej pasuje szeroka, nawet ten...różowy okap- hej @olka.
  • olka, 2017-08-23 19:53:07

    Bardzo modne wnętrze uzyskamy z połaczenia stylu skandynawskiego i kolorowych dodatków, jak np., różowy okap denila rose. Efekt przestronności i przytulności gwarantowany :)

POLECAMY W SERWISACH