Biała kuchnia. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Biała kuchnia. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
03 marz 2017 09:47

Biała kuchnia: 20 wyjątkowych projektów

Biała kuchnia jest ponadczasowa i sprawdzi się we wnętrzach zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Łatwo też do niej dobrać dodatki i połączyć z innymi kolorami.

Białe kuchnie należą do najbardziej lubianych przez Polaków. Jasne fronty szafek bez trudu dopasujemy do innych kolorów blatów czy dodatków. 

Zastosowanie białych frontów będzie także praktycznym rozwiązaniem. Brudzą się one jak każde inne, a ślady brudu i tłuszczu są na nich znacznie mniej widoczne niż na frontach ciemnych czy połyskliwych.

Białą kuchnię można urządzić na wiele różnych sposobów. Aranżacja może być zarówno nowoczesna, jak i tradycyjna. W nowoczesnej zazwyczaj stosuje się proste geometryczne szafki z frontami w połysku. Przestrzeń między szafkami można wykończyć wówczas szkłem, blachą, kamieniem lub tapetą. Taka aranżacja jest dość surowa i minimalistyczna. Możemy ją jednak ocieplić wprowadzając do kuchni elementy drewna.

Dla wielbicieli bardziej przytulnych wnętrz idealne będą białe kuchnie w stylu prowansalskim lub angielskim. Zdobione fronty, dekoracyjne uchwyty, drewniane blaty i płytki ceramiczne z roślinnymi motywami sprawiają, że kuchnie w tym stylu pomimo chłodnej bieli są ciepłe i klimatyczne.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH