Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zabudowę kuchenną cechują liczne zdobienia: frezy na frontach, dekoracyjne uchwyty czy ażurowe fronty. Projekt Beata Ignasik. Fot. Bartosz Jarosz.

  • Autor: Redakcja Mamkuchnie.pl
  • 06 kwi 2016 10:11

Białe meble do kuchni: pomysły w klasycznym, angielskim prowansalskim stylu

Zabudowa kuchenna w stylu klasycznym, angielskim, prowansalskim czaruje staroświeckim urokiem i elegancją. Polecamy najpiękniejsze aranżacje kuchni.

Kuchnie w stylu angielskim cechuje wytworność i galanteria. Eleganckie frezowania, porcelanowe uchwyty czy ażurowe fronty szafek doskonale wpisują się w jej definicję. Połączone z duża liczbą dodatków, bibelotów czy akcesoriów kuchennych, tworzą ciepłą, przytulną atmosferę. W większych kuchniach dodatkowo wydobywa je umiejscowiona na środku pomieszczenia wyspa, która stanowi w pełni zintegrowane centrum przygotowywania posiłków.

Klasyczna kuchnia w bieli może również czerpać z tak modnego ostatnio stylu skandynawskiego. Jest on o wiele bardziej oszczędny w formie niż styl angielski. Cechuje go prostota i minimalizm idąca w parze ze szczególnym zamiłowaniem do naturalnych materiałów. Dlatego kuchnia wykonana w tej konwencji musi być z drewna - i to bielonego. Bowiem biel ubrana w prostą, niewyszukaną formę stanowi esencję ducha północy.

CAŁĄ GALERIĘ STYLOWYCH KUCHNI ZOBACZYSZ TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA