Towarzyszą mu miękkie tapicerowane krzesła których tekstylna część harmonizuje z abażurami lamp nad stołem. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Towarzyszą mu miękkie tapicerowane krzesła których tekstylna część harmonizuje z abażurami lamp nad stołem. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
18 maj 2016 08:18

Elegancka jadalnia: 10 pięknych zdjęć z polskich domów

Dysponując miejscem na urządzenie dużej jadalni możemy dać się ponieść naszej fantazji i urządzić elegancką, stylową przestrzeń stworzoną do podejmowania gości.

Elegancka jadalnia to termin dość szeroki. Zarówno nowoczesne, jak i klasyczne formy mogą przecież prezentować się w elegancki sposób. My jednak skupimy się dziś na elegancji przez duże E. W takiej jadalni mile widziane są tapicerowane krzesła, duży, solidny stół jadalniany wykonany z drewna oraz stylizowane nogi - zarówno stołu, jak i krzeseł. 

W jadalni ważna jest również całą oprawa - tekstylia w oknach czy oświetlenie nad stołem jadalnianym mogą w znaczący sposób wpłynąć na odbiór całej przestrzeni i umilić spożywane posiłki.

Jeśli chodzi o krzesła to - oprócz tego, że efektowne wizualnie, powinny być przede wszystkim wygodne. Elegancka jadalnia jest stworzona do wyprawiania przyjęć i podejmowania gości - nie do wypicia szybkiej kawy w zabiegany poranek. Składane krzesełka czy niewielkie stołki nie mają tutaj racji bytu. 

W naszej galerii prezentujemy 10 zdjęć z domów Polaków, którzy są szczęśliwcami posiadającymi dużą, elegancką jadalnię. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH