Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Solidny drewniany stół i towarzyszące mu tapicerowane szare krzesła nadają elegancki wygląd jadalni. Projekt: Joanna Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Solidny drewniany stół i towarzyszące mu tapicerowane szare krzesła nadają elegancki wygląd jadalni. Projekt: Joanna Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 24 marz 2016 11:40 (aktualizacja: 24 marz 2016 21:05)

Elegancka jadalnia na Wielkanoc: 12 zdjęć z polskich domów

Już niedługo będziemy podejmować naszych gości na wielkanocnym śniadaniu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was galerię 12 zdjęć eleganckich jadalni z polskich domów.

Najlepszym miejscem do podejmowania gości w domu jest oczywiście elegancka, pięknie udekorowana jadalnia. W estetycznym otoczeniu i samo jedzenie prezentuje się smakowiciej, a ranga uroczystości wydaje się być większa. 

Oczywiście wielkanocnemu śniadaniu możemy nadać uroczystą atmosferę już za sprawą kilku detali dekorujących stół, jak elegancka zastawa stołowa, dekoracyjne serwetki czy figurki. Jeśli jednak dysponujemy eleganckimi meblami jadalnianymi, jak stylizowany stół czy tapicerowane krzesła na klasycznych nogach efekt jest wówczas powalający. 

W naszej galerii prezentujemy 12 zdjęć jadalni z polskich domów. Wszystkich urządzonych w eleganckim, klasycznym stylu. Zobaczcie, w jak pięknym otoczeniu można zjeść wielkanocne śniadanie!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA