Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowoczesne meble z kolekcji Zajc Kuchnie zachwycają lekkością. Efektowne zestawienie białych, lakierowanych na wysoki połysk frontów z drewnopodobnym dekorem (blaty oraz obudowa półwyspu) dodatkowo eksponuje czarne tło magnetycznego laminatu na ścianie. Fot. Rafał Owczarski.

Nowoczesne meble z kolekcji Zajc Kuchnie zachwycają lekkością. Efektowne zestawienie białych, lakierowanych na wysoki połysk frontów z 
drewnopodobnym dekorem (blaty oraz obudowa półwyspu) dodatkowo eksponuje czarne tło magnetycznego laminatu na ścianie. Fot. Rafał Owczarski.
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 12 paź 2012 13:50

Farba tablicówka nad kuchennym blatem: zainspiruj się

Wieczorem spotkanie z przyjaciółmi, kupić wino i kwiaty, w czwartek – basen. Wszystko, o czym trzeba pamiętać, można zapisać na... ścianie w kuchni.

Nowoczesna, zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami kuchnia jest praktyczna i efektowna. Otwarta na salon, z powodzeniem spełni się w roli kuchni towarzyskiej podczas spotkań z przyjaciółmi czy eleganckiego zaplecza w czasie nieco bardziej oficjalnych kolacji. Półwysep łączy funkcje strefy roboczej oraz baru śniadaniowego, przy którym do porannej kawy można zasiąść na hokerach (IKEA).

Cofnięta tylna ściana półwyspu gwarantuje wygodę, a promienie porannego słońca, wpadające przez okno tarasowe - dobre samopoczucie na cały dzień. Zabudowa kuchenna w formie litery U, wykonana przez studio Zajc Kuchnie, uwzględnia strefę zapasów w wysokich szafkach, obok – zgodnie z zasadami ergonomii - strefę gotowania/pieczenia. Pośrodku umieszczony został zlewozmywak, natomiast szafki górne oraz szuflady zapewniają sporą powierzchnię przechowywania.

Nowoczesnym, prostym bryłom mebli elegancji i lekkości dodaje modna kolorystyka oraz oryginalne wykończenie. Białe lakierowane fronty w połysku zestawiono z laminowanym blatem w jasnym, drewnopodobnym dekorze. Wszystkie szafki i szuflady otwierają się bezuchwytowo, za pomocą zacięcia (frezowania) górnej krawędzi. Duże gładkie powierzchnie zarówno frontów, blatów jak i wykończonej laminatem magnetycznym ściany nadają kuchennemu wnętrzu przestronny charakter.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA