Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Cinco Patas al Gato.

Fot. Cinco Patas al Gato.
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 07 marz 2014 05:52 (aktualizacja: 08 marz 2014 09:07)

Kuchnia na wakacje. Zobacz prawdziwy raj na ziemi!

Kolacja, najlepiej własnoręcznie przyrządzona, i lampka wina albo drink z palemką w kuchni nad brzegiem oceanu? W tym domu to możliwe! Przedstawiamy plażowy bungalow - dla wszystkich marzących o lecie.

Plażowy dom znajduje się w mieście San Salwador, w Ameryce Środkowej. Zaprojektowało go biuro architektoniczne Cinco Patas al Gato. Typowo wakacyjny charakter wnętrza tworzą naturalne materiały, których użyto do jego konstrukcji. W środku jednak jest zadziwiająco nowocześnie.

Uwagę zwraca zwłaszcza zupełnie współczesna i luksusowa kuchnia, z betonową wyspą kuchenną minimalistycznymi płytkami nad kuchennym blatem i miejscem dla naprawdę wielu gości. Słoneczny okap kuchenny pięknie  podtrzymuje wakacyjną atmosferę.

Z otwartej kuchni tylko krok do wygodnej, prostej jadalni - drewniany stół i białe krzesła to udany duet. A najlepsze jest to, że wystarczy wyjść z kuchni, by trafić prosto na gorącą egzotyczną plażę. Wszystkim tęskniącym za upalnym latem, wakacjami i drinkami z palemką radzimy zajrzeć do galerii zdjęć z tego wnętrza - oczekiwanie zawsze można sobie umilić marzeniami.

Źródło zdjęć: Cinco Patas al Gato, www.cincopatasalgato.com.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA