Fot. Cinco Patas al Gato.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Fot. Cinco Patas al Gato.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
07 marz 2014 05:52

Kuchnia na wakacje. Zobacz prawdziwy raj na ziemi!

Kolacja, najlepiej własnoręcznie przyrządzona, i lampka wina albo drink z palemką w kuchni nad brzegiem oceanu? W tym domu to możliwe! Przedstawiamy plażowy bungalow - dla wszystkich marzących o lecie.

Plażowy dom znajduje się w mieście San Salwador, w Ameryce Środkowej. Zaprojektowało go biuro architektoniczne Cinco Patas al Gato. Typowo wakacyjny charakter wnętrza tworzą naturalne materiały, których użyto do jego konstrukcji. W środku jednak jest zadziwiająco nowocześnie.

Uwagę zwraca zwłaszcza zupełnie współczesna i luksusowa kuchnia, z betonową wyspą kuchenną minimalistycznymi płytkami nad kuchennym blatem i miejscem dla naprawdę wielu gości. Słoneczny okap kuchenny pięknie  podtrzymuje wakacyjną atmosferę.

Z otwartej kuchni tylko krok do wygodnej, prostej jadalni - drewniany stół i białe krzesła to udany duet. A najlepsze jest to, że wystarczy wyjść z kuchni, by trafić prosto na gorącą egzotyczną plażę. Wszystkim tęskniącym za upalnym latem, wakacjami i drinkami z palemką radzimy zajrzeć do galerii zdjęć z tego wnętrza - oczekiwanie zawsze można sobie umilić marzeniami.

Źródło zdjęć: Cinco Patas al Gato, www.cincopatasalgato.com.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH