Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Elegancka kuchnia w stylu loft. Szara zabudowa kuchenna w macie harmonizuje kolorme i formą z betonową ścianą. Projekt: Justyna Smolec. Fot. Bartosz Jarosz

Elegancka kuchnia w stylu loft. Szara zabudowa kuchenna w macie harmonizuje kolorme i formą z betonową ścianą. Projekt: Justyna Smolec. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 25 cze 2016 15:45 (aktualizacja: 25 cze 2016 15:46)

Kuchnia w 5 stylach: wybierz swój typ!

Kuchnię można urządzić na wiele sposobów. Zobaczcie 5 propozycji wnętrz w różnych stylach. Która podoba się Wam najbardziej?

Chociaż w ostatnich latach królowała biel i inspiracje stylem skandynawskim, kuchnię można urządzić w wielu innych stylistykach.

Miłośnicy schludnego, oszczędnego wystroju wybiorą styl minimalistyczny. Zwolennicy tradycji, poszukujący domowego klimatu we wnętrzach pokochają kuchnie klasyczne, ze zdobnymi frezowaniami na frontach kuchennych.

Kuchnię w stylu loft wybiorą osoby podążające za trendami i lubujące się w stylu delikatnie industrialnym, surowym. Osoby ceniące efekt "wow" we wnętrzu pokochają błysk i przepych towarzyszący stylowi glamour. A miłośnicy zabawy stylami i łączenia różnych dodatków odnajdą się w stylu eklektycznym. 

W naszej galerii wybraliśmy 5 różnych kuchni, urządzonych we wszystkich wspomnianych powyżej stylach. Zobaczcie, który styl jest Waszym typem!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA