Kuchnia w bieli. Projekt: Małgorzata Muc, Joanna Scott. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Kuchnia w bieli. Projekt: Małgorzata Muc, Joanna Scott. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
12 kwi 2017 14:48

Kuchnia w bieli: 20 wyjątkowych projektów

Biała kuchnia doskonale sprawdzi się w tradycyjnych, jak również bardzo nowoczesnych wnętrzach. Biel łatwo też połączyć z innymi kolorami i stworzyć wyjątkową aranżację.

Białe kuchnie od kilku lat należą do najbardziej lubianych przez Polaków. Jasne fronty szafek bez trudu dopasujemy do innych kolorów blatów czy dodatków. Ponadto jasny kolor optycznie powiększa wnętrze, a jak wiemy kuchnie Polaków nie należą do największych. 

Zastosowanie białych frontów będzie także praktycznym rozwiązaniem. Brudzą się one jak każde inne, a ślady brudu i tłuszczu są na nich znacznie mniej widoczne niż na frontach ciemnych czy połyskliwych.

Białą kuchnię można urządzić na wiele różnych sposobów. Aranżacja może być zarówno nowoczesna, jak i tradycyjna. W nowoczesnej zazwyczaj stosuje się proste, geometryczne szafki z frontami w połysku. Przestrzeń między szafkami można wykończyć wówczas szkłem, blachą, kamieniem lub tapetą. Taka aranżacja jest dość surowa i minimalistyczna. Możemy ją jednak ocieplić wprowadzając do kuchni elementy drewna. Tak samo dużo wariantów mamy w przypadku kuchni bardziej tradycyjnych. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH