W kuchni połączonej z jadalnią króluje fornir orzecha amerykańskiego, z którego wykonana została kuchenna zabudowa. Projekt: arch. wnętrz dr Jan Sikora, Sikora Wnętrza - Pracownia Projektowa. Zdjęcia: Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

W kuchni połączonej z jadalnią króluje fornir orzecha amerykańskiego, z którego wykonana została kuchenna zabudowa. Projekt: arch. wnętrz dr Jan Sikora, Sikora Wnętrza - Pracownia Projektowa. Zdjęcia: Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
16 kwi 2016 21:54

Kuchnia w drewnie: tania nie jest, ale jaki efekt! Zdjęcia z realizacji

Jeśli marzycie o eleganckiej, reprezentacyjnej kuchni, ten pomysł jest właśnie dla was. Zobaczcie, jak w jednym z polskich domów prezentuje się kuchnia fornirowana orzechem amerykańskim. Jest piękna!

Właścicielom domu zależało, aby aranżacja wnętrza była nowoczesna, ponadczasowa, ale nie pozbawiona przytulnego charakteru. Postawili na "projekt na miarę" - każdy element wnętrza, każdy pomysł został stworzony specjalnie dla nich - większość elementów składających się na aranżację – materiały wykończeniowe, okładziny, a także meble zostały tu wykonane na zamówienie.

Nie inaczej było w przypadku kuchni. Inwestorzy zainwestowali w imponującą zabudowę kuchenną, olśniewającą eleganckim fornirem amerykańskiego orzecha. Ubrał on kuchnię w elegancki garnitur, dzięki czemu ma ona niewątpliwie reprezentacyjny charakter. Idzie za tym także duża ilość miejsca do przechowywania oraz funkcjonalność związana z dopasowaną zabudową urządzeń AGD.

Wyposażenie kuchni oraz jadalni jest także kolejnym przykładem na maksymalną personalizację projektu. Szuflady kuchenne zostały podzielone na przegródki o wielkości dopasowanej do przechowywania różnego rodzaju zawartości. Natomiast stół jadalniany to mebel wykonany na zamówienie. Matowy blat został pokryty warstwą zabezpieczającą wykonaną w nanotechnologii, dzięki czemu nie pozostają na nim nawet ślady palców. Drewniany stół, przy nim eleganckie fotele, a do tego czarne designerskie lampy składają się na efektowną i reprezentacyjną aranżację jadalni.

Projekt: arch. wnętrz dr Jan Sikora, Sikora Wnętrza - Pracownia Projektowa.
Zdjęcia: Bartosz Jarosz. Stylizacja: Beata Leszczyńska.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH