Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W tej kuchni zawsze panuje wiosna. A to za sprawą limonkowych frontów górnych szafek. Projekt: Agnieszka Januszkiewicz, fot. Bartosz Jarosz.

W tej kuchni zawsze panuje wiosna. A to za sprawą limonkowych frontów górnych szafek. Projekt: Agnieszka Januszkiewicz, fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 07 marz 2014 05:52 (aktualizacja: 08 marz 2014 08:52)

Kuchnia w dwóch kolorach. Ciekawe projekty i inspiracje

Kuchnia to różnorodność smaków, zapachów, nastrojów i aromatów. A może i barw? Zobacz, że kuchnia w dwóch kolorach jest jeszcze bardziej fascynująca.

Dokonując odpowiednich konfiguracji mebli w kolorze możemy uzyskać korzystne dla wnętrza złudzenia optyczne. Wąskie pomieszczenie kuchenne można poszerzyć wizualnie akcentując część zabudowy kontrastującym kolorem, nawiązującym np. do barwy płytek na ścianie. Gdy chcemy powiększyć optycznie mała kuchnię, zdecydujmy się na szafki, których fronty zdobią  poziome pasy.

Aranżując kuchnię otwartą na salon czy jadalnię należy zachować konsekwencję w doborze barw i dekorów frontów. Dobrze jest wykonać meble kuchenne w dominującym neutralnym kolorze jedynie z mocnym akcentem kolorystycznym. Powinien on być zbliżony do barwy, jaka dominuje w salonie czy jadalni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA