W linii mebli Olivia i Olivia Soft zaproponowano funkcjonalne uchwyty wpuszczane w postaci listew umieszczonych na całej szerokości frontu. Fot. KAM

Zobacz galerię [3 zdjęć]

W linii mebli Olivia i Olivia Soft zaproponowano funkcjonalne uchwyty wpuszczane w postaci listew umieszczonych na całej szerokości frontu. Fot. KAM
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
15 sty 2018 08:43

Meble do kuchni: nowe kolekcje z nutą koloru

Aranżacje kuchenne nie muszą być pozbawione koloru. Można go wprowadzić na ścinie, całych frontach meblowych, albo... w postaci kolorowych uchwytów.

Imponująco rozwija się nie tylko asortyment uchwytów tradycyjnych. Również w sekcji uchwytów wpuszczanych pojawiają się nowe, pomysłowe rozwiązania, które pozwalają uatrakcyjnić zabudowę meblową i tworzyć efektowne aranżacje.

W temacie uchwytów wpuszczanych Spółka Meblowa KAM już zaskakiwała swoich klientów. Kolejną, ciekawą propozycją producenta mebli kuchennych z Milejewa są uchwyty wpuszczane z kolorowymi wkładkami. To atrakcyjny zabieg stylistyczny, który pozwala tworzyć dynamiczne aranżacje i uatrakcyjnić zabudowę meblową.

Zobacz także: 10 najpiękniejszych kuchni 2017 roku

Ponieważ uchwyty wpuszczane cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, staramy się uatrakcyjniać ten segment naszej oferty, wprowadzając atrakcyjne wzorniczo rozwiązania - mówi Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka firmy KAM. Ciekawą i nietypową propozycją jest możliwość umieszczenia pod uchwytem wpuszczanym wkładki w innym kolorze niż front mebla. To oryginalne rozwiązanie, które pozwala mocno zindywidualizować zabudowę kuchenną.

W przypadku zabudowy dwukolorowej można zdecydować się na wkładki w obu kolorach i zastosować je wymiennie w górnych i dolnych frontach. Pod uchwytem wpuszczanym można również umieścić wkładkę w kolorze blatu meblowego, co pozwoli zaprojektować atrakcyjną i idealnie współgrającą aranżację.

Moda na proste płaszczyzny mebli inspiruje nas do poszukiwań nowych form i rozwiązań, które wpisują się w ten trend, a jednak w subtelny sposób pozwalają przełamać ascetyzm formy i uatrakcyjnić minimalistyczną zabudowę – mówi projektantka. Designerski detal w postaci kolorowej wkładki ożywi jednolitą kolorystykę frontów mebli, nie zakłócając jednak harmonii i spójności wnętrza. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH