Modna kuchnia: AGD w czarnym kolorze. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Modna kuchnia: AGD w czarnym kolorze. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
07 kwi 2017 14:22

Modna kuchnia: AGD w czarnym kolorze

Czerń to elegancka klasyka. Nadaje wnętrzom nowoczesny i szykowny wygląd. Coraz częściej pojawia się także w kuchniach, np. w postaci sprzętu AGD.

Dla niektórych może być zaskoczeniem, że już niemalże wszystkie sprzęty AGD występują w wersji "in black". To już nie tylko ekspres do kawy czy kuchenka mikrofalowa, w czerni możemy także spotkać piekarniki, kuchenki, lodówki, okapy kuchenne a nawet pralki. 

Elegancka czerń

Czerń większości z nas kojarzy się przede wszystkim z ogromną elegancją. Potrafi ona całkowicie zmienić pomieszczenie, dlatego coraz więcej osób, wykorzystuje czerń w swoich domach. To właśnie na kuchnię 'in black' możemy spotkać najczęściej. Czerń pięknie prezentuje się w dużych, przestronnych wnętrzach – dlatego jeżeli jesteśmy właścicielami właśnie takiej kuchni, to warto zastanowić się nad czarną aranżacją tego pomieszczenia. Możemy wybrać czarne ściany, czarną zabudowę czy całą kuchnię w tym kolorze.

Jedyne o czym musimy pamiętać to odpowiednie oświetlenie takiej kuchni. Jeżeli nasza kuchnia jest nieco mniejsza, ale marzymy o czarnych akcentach, to najlepiej zdecydować się na czarne sprzęty gospodarstwa domowego. Będą prezentować się pięknie w połączeniu z nowoczesnymi meblami, a kuchni dodadzą elegancji. Pomimo czarnego koloru nie przytłoczą one całego (nawet naprawdę małego) pomieszczenia. Jakie są zalety i wady czarnych urządzeń w kuchni?

Sprzęty AGD w czerni – zalety rozwiązania

Czarny sprzęt AGD w kuchni to przede wszystkim ogromna elegancja. Czerń jako motyw przewodni w kuchni zawsze prezentuje się fenomenalnie. Nadaje on pomieszczeniu oryginalny, elegancki i niepowtarzalny charakter. Bez względu na to, w jakim stylu mamy urządzoną kuchnię – czy bardziej nowocześnie, czy swojsko – czarne elementy w postaci urządzeń AGD zawsze będzie prezentował się dobrze. AGD w czerni wyróżniają się oryginalnym i wciąż rzadko spotykanym designem. Wciąż królują srebrne oraz białe urządzenia, dlatego taki nietypowy wybór z pewnością zachwyci wszystkich naszych gości. Nadamy w ten sposób oryginalności naszej kuchni.

Źródło: marka Velge.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH