Elegancka kuchnia, w której piękny stonowany kolor drewna zestawiono z bielą. Obie wersje frontów wykończono w wysokim połysku. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Elegancka kuchnia, w której piękny stonowany kolor drewna zestawiono z bielą. Obie wersje frontów wykończono w wysokim połysku. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
04 lut 2016 14:37

Modna kuchnia: Polacy stawiają na drewno

W tym roku aranżacje kuchni zostaną zdominowane przez naturalne materiały. Zobaczcie jak polscy projektanci urządzają kuchnie w kolorach drewna.

Rok 2016 w aranżacjach kuchni minie pod znakiem naturalnych materiałów i kolorów ziemi. Polacy już od jakiegoś czasu sięgają w swoich domach po naturalne materiały, w tym zwłaszcza drewno, które wpisuje się zarówno w modę na naturę, jak i w paletę barw będących obecnie na czasie. 

Lubimy sięgać po okleiny imitujące drewno, jak również naturalne forniry, dające możliwość uzyskania efektu do złudzenia imitującego naturalne drewno. Zestawiamy je chętnie z bielą, szarościami bądź czernią. Kolory drewna świetnie harmonizują zarówno ze śnieżną barwą, ocieplając ją wizualnie, jak i z czernią, z którą tworzą elegancki zestaw. 

Urządzając kuchnię w kolorze drewna możemy zdecydować się na zabudowę kuchenną w całości wykończoną w drewnie, bądź też jedynie delikatnie "muśniętą" drewnianymi elementami. Popularne jest zestawianie ze sobą dolnej zabudowy w drewnianym kolorze z szafkami o innej fakturze i barwie. Coraz modniejsze staje się także wprowadzanie motywów drewnianych w powierzchnię ściany nad blatem.

W naszej galerii prezentujemy kuchnie z polskich domów i mieszkań, w których postawiono na drewniane motywy.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH