Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sterylność białej mozaiki na ścianie, wyspy kuchennej oraz blatów roboczych przełamały fronty w czekoladowym odcieniu drewna. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

Sterylność białej mozaiki na ścianie, wyspy kuchennej oraz blatów roboczych przełamały fronty w czekoladowym odcieniu drewna. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 23 cze 2016 10:39 (aktualizacja: 24 cze 2016 20:18)

Modna kuchnia: wybierz biel z drewnem

Jeśli zależy nam na jasnej, a jednocześnie przytulnej kuchni, najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie bieli i kolorów drewna.

Biel i kolory drewna świetnie się prezentują obok siebie. Ta pierwsza ożywia i rozświetla aranżację, te drugie - tonują sterylność bieli, nadając wnętrzom przytulniejszy charakter. Dlatego też, jeśli marzy nam się kuchnia, która byłaby jednocześnie pełna światła i energetyzująca, a przy tym nie brakowało jej domowej atmosfery - zestaw biel i drewno jest idealnym rozwiązaniem. 

Komponując ze sobą biały kolor i drewniane elementy, możemy sięgnąć po różne odcienie drewna. Drewno w zimnym wybarwieniu w połączeniu z bielą stworzy sprawi, że aranżacja kuchni nabierze skandynawskiego klimatu. Cieplejsze, czekoladowe odcienie będą natomiast bardziej przytulne. 

Zestawiając ze sobą biel i drewno możemy pokusić się o zaledwie delikatny drewniany akcent w postaci np. blatu kuchennego lub sprawić, aby to biel była detalem przełamującym ciepłą drewnianą aranżację. Niezależnie od tego jaką opcję wybierzemy możemy czuć, że mamy gwarancję ponadczasowości naszego wnętrza. Biel i drewno to bowiem uniwersalne materiały, za sprawą których zawsze otrzymamy modną kuchnię. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA