Nowoczesna biała kuchnia - model Z1. Fot. ZAJC Kuchnie

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Nowoczesna biała kuchnia - model Z1. Fot. ZAJC Kuchnie
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
08 wrz 2017 14:16

Nowoczesna, biała kuchnia - zobacz ciekawy projekt

Kuchnia doceniana jest za minimalistyczny styl, pasujący do różnego rodzaju wnętrz oraz za precyzyjne detale. Oszczędna forma jest solidną bazą dla indywidualnie ustalanej konfiguracji mebla i różnego rodzaju materiałów wykończeniowych.

Widoczny na zdjęciach model składa się z trzech elementów. Dużej wyspy zaprojektowanej na bazie szuflad z lakierowanymi w połysku bezuchwytowymi frontami. Blat o grubości 2 cm z konglomeratu kwarcowego Silestone nadaje nowoczesnego charakteru i jest niezwykle praktyczny w użytkowaniu. Z tego samego materiału wykonano w całości półwysep, którego gruby blat i podstawa harmonijnie komponują się z formą wyspy.

Najbardziej neutralnym elementem jest biała wysoka zabudowa. Na ergonomicznej wysokości zainstalowano w niej piekarniki i ekspres do kawy. Wewnątrz znajduje się zabudowana chłodziarko-zamrażarka oraz system cargo. Oszczędny styl prezentowanego modelu przełamują baterie oraz akcesoria kuchenne w modnym miedzianym wykończeniu.

Model kuchni Z1 marki ZAJC.

TU znajdziesz więcej pomysłów na białą kuchnię:

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • gafa, 2017-12-11 11:53:17

    @Grażyna - ale gafa, toć to płyta grzejna z okapem chowanym bądż zintegrowanym z płytą.
  • Grażyna, 2017-11-10 12:41:59

    Jaka sterylna czysta kuchnia, wygląda na to ,że się w niej nie gotuje, bo nie widzę kuchenki ani pochłaniacza! Mimo miedzianych dodatków nie sprawia wrażenia przytulnej! Może dlatego,że gustuję w ciepłych kolorach!

POLECAMY W SERWISACH