Nowoczesna kuchnia. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Nowoczesna kuchnia. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 lip 2017 09:07

Nowoczesna kuchnia - 10 wnętrz z polskich domów

Styl nowoczesny doskonale sprawdza się w kuchni. Zobaczcie jak funkcjonalną i modną kuchnię urządzili inni.

Jeden z dominujących obecnie trendów w urządzaniu wnętrz jest minimalizm. Skromność, ale w wyszukanym stylu pozwala na stworzenie wnętrz prostych, lecz nie ubogich pod względem designu. 

Innowacyjność przejawiająca się w postawieniu nie na drobiazgi, ale na to, co konkretne i zarazem niezbędne w codziennym, komfortowym funkcjonowaniu to nadrzędna kwestia, jeżeli chodzi przede wszystkim o wystrój kuchni. Nowoczesność w kuchni to strzał w dziesiątkę – forma, która pozwala na to, aby w satysfakcjonujący użytkownika sposób urządzić wnętrze dokładnie tak, aby przypadło nam do gustu, lecz również było użyteczne na co dzień. W ten sposób zyskamy ład, brak nieeleganckiego zagracenia, jakie bardzo często towarzyszy małym kuchniom na siłę przez domowników upiększanym. To czysta harmonia w nowatorskiej i niebanalnej formule oraz spójna i świetnie zgrana wizualnie całość.

Kuchnia stanowi centrum domu. Musi być zatem urządzona w taki sposób, aby oddawała jak najlepiej charakter całego mieszkania. Kuchnia nowoczesna to taka, która pasuje do domowników oraz panujących wśród nich zwyczajów.

Więcej projektów modnych kuchni znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Velge

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • domownik, 2017-11-24 12:00:05

    Ponoć w tym sezonie biel w kuchni odchodzi do lamusa, a powraca drewno, według jakichś targów meblowych, które ociepla kuchnię. Ale z gustami się nie dyskutuje, powtórzę za kimś. Nowoczesna kuchnia to dobra kuchenka i wydajny okap, zresztą nowoczesna kuchnia to taka, która pasuje do domowników, i tyle w temacie.

POLECAMY W SERWISACH