Projekt kuchni na indywidualne zamówienie. Fot. Zajc

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Projekt kuchni na indywidualne zamówienie. Fot. Zajc
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
10 maj 2018 11:49

Nowoczesna kuchnia - zobacz projekt na indywidualne zamówienie

Prezentowana kompozycja wykonana została na indywidualne zamówienie. Dzięki zastosowanym materiałom kuchnia estetycznie łączy się z salonem, a meble idealnie dopasowane są do układu pomieszania.

Znakiem rozpoznawczym marki ZAJC jest nowoczesny styl. Kuchnie projektowane są na bazie prostych form i stonowanej palety wykończeń, odpowiadającej panującym trendom. Poznańska firma przede wszystkim stawia na dostarczanie rozwiązań, które w pełni odpowiadają oczekiwaniom użytkowników. 

Wysoka zabudowa podzielona jest na dwie niezależne części. Większa, wyposażona w listwowe uchwyty, mieści szafę z drzwiami kieszeniowymi, cargo oraz urządzania AGD. Mniejsza z kolei jest witryną na zastawę i szkło. W meblu zamontowana również została winiarka.

Zobacz także: Aranżacja kuchni: 25 projektów z polskich domów

Jej wymiar powtarzany jest przez układ drzwi witryny, co wprowadza elegancki rytm geometrycznych podziałów. Wysokie meble wykończone są białym matowym lakierem. W wyspie zastosowano szary konglomerat, którym pokryty jest blat i cześć boków. Natomiast dębowy fornir pojawia się na frontach elektrycznie otwieranych szuflad. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH