Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Połączenie kuchni z pokojem dziennym powoduje, że pracując w kuchni, możemy obserwować, co dzieje się tuż obok. Proj. wnętrza Monika i Adam Bronikowscy, Hola Design. Fot. Bartosz Jarosz.

Połączenie kuchni z pokojem dziennym powoduje, że pracując w kuchni, możemy obserwować, co dzieje się tuż obok. Proj. wnętrza Monika i Adam Bronikowscy, Hola Design. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Monika Siemieniuk
  • 15 lip 2016 11:07 (aktualizacja: 16 lip 2016 14:50)

Otwarta kuchnia w nowoczesnym stylu

Ta kuchnia posiada nowoczesną zabudowę, w której mieszczą się małe szafki i półki. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą umieścić dużo przedmiotów w jednym miejscu.

Połączenie kuchni z jadalnią i salonem tworzy przestrzeń otwartą, stylową, ale też ciepłą i domową. Już na pierwszy rzut oka wiadomo, że to bardzo funkcjonalne miejsce. Cała zabudowa mieści w sobie sporo szafek przeznaczonych do przechowywania naczyń i żywności. Również lodówka nie wyróżnia się na tle kuchni, ale idealnie wkomponowuje się w jej wystrój. Dominuje tutaj ciemna kolorystyka, która w połączeniu z białymi ścianami jadalni czy salonu stwarza niepowtarzalny design.


Ledowe listwy nad blatem roboczym dodają nie tylko światła, ale też idealnie odgrywają swoją rolę - dostarczają światła. Drugi blat kuchenny zawiera nie tylko płytę indukcyjną, ale jest też dodatkowym obszarem do pracy. Tuż przy kuchni umieszczony jest duży stół - miejsce przeznaczone nie tylko do spożywania rodzinnych posiłków, ale też przestrzeń do pracy ze względu na bliskie umiejscowienie salonu. Kuchnia jest miejscem dokładnie zaprojektowanym - jest elegancko, stylowo, a przede wszystkim ciepło i domowo.

PROJEKTANT

Monika i Adam Bronikowscy

Hola Design - Projektowanie Wnętrz

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA