Salon, jadalnia i kuchnia tworzą przestronną i otwartą strefę dzienną, zaaranżowaną w tej samej, konsekwentnej palecie barw: spokojnych zieleniach i beżach. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Salon, jadalnia i kuchnia tworzą przestronną i otwartą strefę dzienną, zaaranżowaną w tej samej, konsekwentnej palecie barw: spokojnych zieleniach i beżach. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 cze 2011 10:00

Pozytywne wibracje w przestrzeni

Przyjazne, kojące barwy, naturalne materiały i przestrzeń, w której można odetchnąć pełną piersią. A za oknem prawdziwy las...

Salon, jadalnia i kuchnia tworzą przestronną i otwartą strefę dzienną, zaaranżowaną w tej samej, konsekwentnej palecie barw: spokojnych zieleniach i beżach.
To przestrzeń wręcz stworzona do relaksu, a wrażenie to wzmaga otaczająca dom, widoczna za oknami przyroda. Salon został podzielony na dwie części, każda z nich ma trochę inne przeznaczenie i została urządzona w nieco innej stylistyce. Granicą między nimi stała się spora, wykonana według specjalnego projektu komoda, zaś łącznikiem – ten sam parkiet z jasnego jesionu. Jedna część została wyposażona w nowoczesne, wygodne sofy, niski stolik kawowy i kino domowe. Druga to zaciszna oaza, namiastka letniej altany, w której można napić się kawy czy poczytać książkę. Wokół stoliczka w stylu art deco ustawiono wiklinowe fotele z miękkimi poduchami.

Duża i wygodna jadalnia została umieszczona pomiędzy salonem a kuchnią, na przeciwko przestronnych okien, przez które – podczas rodzinnych posiłków – można podziwiać las. To strefa ciepła i przytulna, również w dosłownym znaczeniu tego słowa, o co zadbano, umieszczając w pobliżu kominek i obudowując go eleganckim czarnym granitem i szarymi płytkami. Sercem jadalni jest duży, surowy stół (Meble Egzotyczne), wokół którego stanęły czarne krzesła (IKEA). Nad nimi zawieszono trzy lampy z "wyplatanymi" kloszami, harmonizującymi z podobnymi, używanymi w tym miejscu dodatkami.

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • eliza, 2013-01-16 23:01:03

  jakiej firmy ten stół, proszę o informację
 • Zainteresowana, 2011-07-12 13:49:59

  Idealne
 • Justyna Łotowska, admin, 2011-07-05 07:47:46

  @gonia, zadamy to pytanie projektantce i wrócimy z odpowiedzią jak szybko to będzie możliwe;)

 • gonia, 2011-07-02 21:20:43

  super stol!!!!!!!!jaka to firma,z jakiego sklepu?

POLECAMY W SERWISACH