Długi drewniany stół sprawdzi się podczas rodzinnych przyjęć. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Długi drewniany stół sprawdzi się podczas rodzinnych przyjęć. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
18 lip 2017 10:52

Rodzinna jadalnia - zobacz jak możesz ją urządzić

Wspólne spożywanie posiłków spaja rodzinne więzi. Warto więc urządzić jadalnię w domu tak, aby każdy z domowników chętnie spędzał w niej czas.

Jadalnia zawsze zajmuje szczególne miejsce w przestrzeni domu. To przy stole właśnie spędzamy w ciągu dnia dłuższą chwilę razem z rodziną. Ponadto to również przy stole świetnie bawimy się goszcząc przyjaciół. Ogromne znaczenie jadalni widać w szczególności w projektach polskich wnętrz.

Planując jadalnię w szczególności skupiamy się na wyborze odpowiedniego stołu. Istotna jest nie tylko jego estetyka, ale również funkcjonalność - możliwość rozkładania blatu, miejsce na dodatkowe rozkładane elementy czy trwałość materiału, z jakiego wykonany jest blat.

Nie można zapominać również o krzesłach. Ich estetyka znacznie wpływa na całość aranżacji jadalni. Warto aby były dopasowane stylistycznie do stołu. Modnym dziś rozwiązaniem jest kompozycja różnych krzeseł przy stole. Trzeba jednak je umiejętnie dopasować, ich forma i kolor nie powinny być przypadkowe.

Więcej inspiracji do jadalni znajdziesz TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH