• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Mamkuchnie.pl
04 kwi 2016 10:05

Stylowa kuchnia: zobacz gotowy projekt

Kuchnia przeszła gruntowną metamorfozę. Zyskała klimatyczny, stylowy wystrój utrzymany w jasnych i świeżych kolorach.

Karolina i Artur długo szukali swojego wymarzonego mieszkania. Nie chcieli spieszyć się z decyzją. Szukali czegoś wyjątkowego – mieszkania pełnego światła, najlepiej w kamienicy, z windą i ładnym widokiem na miasto. Marzyli o wnętrzu jasnym i funkcjonalnym, takim w którym mogliby od- począć po ciężkim dniu w pracy. W końcu znaleźli mieszkanie na warszawskiej Pradze.

Wymagało gruntownego remontu, ale spodobało się im tak bardzo, że nie stanowiło to dla nich większego problemu. Postanowili je urządzić sami, bez pomocy projektantów. Nie chcieli, żeby ktoś przekonywał ich do swoich wizji, czy też coś podpowiadał. Dokładnie wiedzieli, o jaki efekt im chodzi i uważali, że po- trafią go uzyskać bez pomocy fachowca. Tym bardziej, że układ pomieszczeń nie wymagał zmian. Żadnego przesuwania ścian i łamigłówek z planem, w których bez architekta ani rusz.

Mieszkanie na warszawskiej Pradze miało być dla nich ostoją. Szczególnie dużo uwagi poświęcili kuchni. Chcieli, by była wygodna w użytkowaniu, ale też daleka od sterylności. Miała być pełna przestrzeni, ale ciepła i przytulna. Klimat wnętrza wyznacza zabudowa kuchenna, którą wykonali na zamówienie. Jednolite fronty drewniane w kolorze ércu są delikatnie zdobione, przez co kuchnia zyskała nastrojowy klimat. Całość dopełniają stylowe uchwyty, dobrane z prawdziwym pietyzmem. Wnętrze jest bardzo funkcjonalne. Szafki zaaranżowano w kształcie litery L, co ułatwia komunikację między poszczególnymi strefami.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA TEJ PIĘKNEJ KUCHNI

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH