Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kludi

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 03 marz 2009 22:45 (aktualizacja: 20 gru 2013 12:53)

Baterie do zadań specjalnych

Tam gdzie standardowo wyposażone baterie zlewozmywakowe to za mało, do akcji wkraczają modele specjalne. Wszystkie mają coś ekstra, co ułatwia urządzenie kuchni i pracę w niej. Ich dodatkowe możliwości zadziwiają różnorodnością, ale przecież o to właśnie chodzi. Każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania.

New Waves - bateria z funkcją Swing&Stop umożliwiającą zamknięcie wypływu wody także poprzez przechylenie korpusu w lewo lub prawo, ok. 1.565 zł, Kludi.

Kludi
fot. Kludi

Quick-Stop to praktyczny dodatek do baterii z wyciąganymi natryskami - po naciśnięciu przycisku, z baterii wypłynie tylko określona ilość wody (20-1.900 ml); baterię kupuje się osobno, ok. 731 zł, Kludi.

Kludi
fot. Kludi

W baterii Ventura jedna wylewka jest uruchamiana tradycyjnie, a druga bezdotykowo – wystarczy podstawić dłonie, a woda sama sama popłynie; jest też wersja z przełącznikiem do zmywarki/pralki, ok. 3.359 zł, Oras.

Oras
fot. Oras

Antique - stylowa dekoracja i praktyczny detal w postaci mydelniczki, ok. 3.500 zł, Kohler.

Kohler
fot. Kohler

La Cucina Alessi to komplet dwóch baterii, do montażu obok siebie; jedna jest tradycyjna (z kurkami), zaś druga bezdotykowa (z sensorem elektronicznym); obie baterie można też kupić osobno, ok. 4.583 zł, Oras.

Oras
fot. Oras

Bateria Kendo ścienna, podtynkowa, z dwoma uchwytami i obrotową wylewką; identyczny model można zamontować w łazience, ok. 1.340 zł, Roca.

Roca
fot. Roca

Bateria Hjuvik ma aż dwie wylewki oraz ogranicznik maksymalnej temperatury wody; wysokość 45 i 100 cm, Ikea, ok. 500 zł i 599 zł.

Ikea
fot. Ikea

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA