Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Herbeau (Stepim)

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 09 kwi 2009 17:20 (aktualizacja: 22 gru 2013 19:05)

Jak wybrać zlew do kuchni?

Zlewozmywak coraz rzadziej służy tylko do mycia naczyń. Stał się rzeczywistym centrum obróbki – krojenia, odmrażania, odsączenia, płukania, pozbywania się organicznych resztek

Obejść się bez niego nie można. Musi być trwały i wygodny, ważna jest też estetyka. Poza tym zlewozmywak coraz rzadziej służy tylko do mycia naczyń, stał się rzeczywistym centrum obróbki – krojenia, odmrażania, odsączenia, płukania, pozbywania się organicznych resztek. Jak go wybrać, żeby potem nie żałować własnej decyzji?

Nie ma kuchni bez zlewozmywaka. Nie zastąpi go nawet supernowoczesna zmywarka. Zlew, choćby najmniejszy, jest niezbędny do mycia warzyw, owoców, mięsa czy pobierania wody. Z przebogatej oferty rynkowej nietrudno wybrać model, który będzie i praktyczny, i ładny, i pasujący do stylu kuchni. Jednak sztuka polega na tym, by był dopasowany do potrzeb oraz zwyczajów domowników.

Wybierz stal, kompozyt lub ceramikę
DOMSJO – ceramika (biały); wymiary: 82,4x64 cm; cena: ok. 500 zł, prod.: Ikea.

Ikea
fot. Ikea

DOMUS D-100 – kompozyt; wymiary: 84x48 cm; do wyboru 5 kolorów; cena: ok. 1.899 zł (ze szklaną deską), prod.: Schock (CCI).

Schock (CCI
fot. Schock (CCI

AXIS 6 S EDITION – gładka stal szlachetna; wymiary: 97,9x48,9 cm; cena: ok 3.899 zł (ze stalową odsączarka i wkładką ociekową, drewnianą deską), prod.: Blanco (Comitor).

Blanco (Comitor)
fot. Blanco (Comitor)

Wybierz sposób montażu
SAONE – komory wpuszczane w blat; metal w wykończeniu nikiel szczotkowany (także nikiel błyszczący i miedź starzona); wymiary: śr. 46 cm; cena: od 2.503 zł, prod.: Herbeau (Stepim).

Herbeau (Stepim)
fot. Herbeau (Stepim)

BLANCOSUBLINE 500-U – podwieszany pod blatem; kompozyt z powierzchnią ułatwiającą czyszczenie; wymiary: 53x46 cm; ceny: ok. 2.599 zł, szklana deska – ok. 499 zł, prod.: Blanco (Comitor).

Blanco (Comitor)
fot. Blanco (Comitor)

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA