Modna kuchnia: pomysły na strefę zmywania. Projekt: Konrad Grodziński. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Modna kuchnia: pomysły na strefę zmywania. Projekt: Konrad Grodziński. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
29 gru 2016 10:10

Modna kuchnia: 10 pomysłów na strefę zmywania

Zlewozmywak w kuchni to podstawa. Zanim jednak wybierzemy odpowiedni model warto jest określić swoje wymagania względem tego 'gadżetu'.

Kuchnia to już nie tylko miejsce służące do przygotowywania posiłków. Kuchnia musi być już nie tylko bezpieczna i funkcjonalna – musi być także ciekawie i oryginalnie zaaranżowana. Nie dość, że musi być ładna, to jeszcze wygodna w użytkowaniu. Najlepiej jeszcze, żeby wszystkie jej elementy: podłoga, meble, sprzęt AGD i wszystkie dodatki składały się na ładną, spójną całość. Wiadomo, każdy chciałby także, aby wszystko było jak najwyższej jakości i mogło nam posłużyć wiele, wiele lat. Jednym ze sprzętów, który być solidny a zarazem praktyczny jest zlewozmywak.

Niezawodny zlewozmywak

 Jeżeli jeszcze nie wiecie, istnieje kilka zasad dotyczących tego, gdzie i między jakimi urządzeniami powinien znaleźć się zlewozmywak. Powinien być on umiejscowiony w pobliżu piekarnika i płyty grzewczej – taki układ jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Powinniśmy unikać za to zbyt bliskiego kontaktu zlewu z lodówką. Bardzo często to, gdzie umieścimy nasz zlew zadecyduje o ilości miejsca, jakie nam pozostanie. W przypadku wyboru zlewozmywaka ważne są przede wszystkim jego parametry techniczne. Zlewozmywak 'marzeń' powinien być niezawodny. Trwały, odporny na liczne uszkodzenia mechaniczne, wytrzymały, odporny na zarysowania – czy taki model w ogóle istnieje? Oczywiście, że tak! Jeżeli wymagamy bardzo wysokiej jakości i oryginalnego designu, to odpowiednim wyborem może okazać się zlewozmywak granitowy.

Zlew z granitu – opcja dla wymagających

Zlewozmywak granitowy z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Jest on również świetnym wyborem lokatorów, którzy lubią eksperymentować w kuchni i spędzają w tym pomieszczeniu większość swojego wolnego czasu. Dodatkowo wygląda i prezentuje się fenomenalnie – dlatego, jest także idealny dla osób, które lubią stylowe rozwiązania. Zlewozmywak z granitu jest odporny na wszelkie uszkodzenia – ciężko go zarysować, a tym bardziej uszkodzić. Nawet ciężkie garnki wrzucone niedbale do zlewu nie uszkodzą jego powierzchni. Modelom wykonanym z granitu nie straszne są odkształcenia czy deformacje – są one odporne nawet na bardzo wysokie temperatury. Granitowy zlew to nie tylko wysoka jakość, ale także niesamowita wygoda przy domowych obowiązkach. Montaż takiego zlewu jest bardzo prosty, dzięki czemu każdy sobie z nim poradzi. Producenci w swojej ofercie oferują także modele odwracalne, przez co perfekcyjnie możemy dopasować wybrany zlewozmywak do swojej kuchni.

Warto postawić na granit

Zlewozmywak granitowy to rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Można powiedzieć, że jest on niezniszczalny – jest odporny na wysokie temperatury i wszelkie uszkodzenia. Oprócz dużej trwałości, prezentuje się fenomenalnie, dlatego warto zastanowi

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH