Zlewozmywak ceramiczny Franke Style i bateria kuchenna KWC Sin Pull-Out. Fot. Franke

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Zlewozmywak ceramiczny Franke Style i bateria kuchenna KWC Sin Pull-Out. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
08 sie 2017 14:27

Nowoczesna kuchnia: wybieramy zlewozmywak i baterie

Kuchenna strefa wody jest nie tylko niezbędna, ale także coraz bardziej wielofunkcyjna i dekoracyjna. Wśród wielu wzorów i form trudno jest wybrać zestaw idealny, ale z pewnością można wybrać zestaw dla siebie.

Dwa zupełnie różne i wydawałoby się niezależne urządzenia kuchenne: zlewozmywak i bateria, bez których nie ma mowy o prawdziwej kuchni i które nie mogą działać bez siebie. 

Inspiracyjne propozycje kuchennych duetów Franke:

1. Zlewozmywak ceramiczny Franke Style i bateria kuchenna KWC Sin Pull-Out
Alabastrowa biel zlewozmywaka Style świetnie pasuje do stalowej, chromowanej baterii KWC Sin Pull-Out, która posiada innowacyjną głowicę cermiaczną
35 mm. W standardzie bateria KWC Sin Pull-Out posiada niewidoczny dla użytkownika perlator Neoperl Cache. Ten model baterii zapewnia przepływ wody 8 l/min. 

2. Zlewozmywak stalowy i bateria z serii Franke Planar – stalowy zestaw na lata, o czystej, geometrycznej formie, która pasuje do wnętrz nowoczesnych, w dowolnej kolorystyce, także na wyspach. Za sprawą współczesnego wzornictwa stalowe urządzenia kuchenne przeżywają swój renesans. Stalowe kuchnie spotkać można już nie tylko na zapleczach hotelowych restauracji, ale coraz częściej w domach prywatnych. 

3. Zlewozmywak z kompozytu granitowego Franke Mythos i bateria Franke Esprit – elegancka kombinacja, w której chromowana obudowa baterii idealnie pasuje do
matowej powierzchni zlewozmywaka i stalowych akcesoriów dodatkowych, jak choćby wkładka ociekowa. Swobodę aranżacji zapewnia możliwość montażu mieszacza z prawej
lub lewej strony oraz aż 45 cm długości wężyki podłączeniowe. 

4. Zlewozmywak Franke Pebel i bateria Franke Grammy Pull-Out – subtelnie zaokrąglone rogi zlewozmywaka wbudowanego oraz miękko zakrzywiona forma wyciąganej wylewki
zlewozmywaka są spójne i harmonijnie dopasowane. W przypadku baterii Franke Grammy ważne jest to, czego nie widać: innowacyjna głowica ceramiczna.

Zlewozmywak i baterię warto wybrać starannie, bo niezależnie od wielkości rodziny czy domowych praktyk kulinarnych są to najczęściej eksploatowane urządzenia kuchenne.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH