System GROHE Blue Home to schłodzona gazowana woda prosto z baterii kuchennej. Fot. Grohe

Zobacz galerię [5 zdjęć]

System GROHE Blue Home to schłodzona gazowana woda prosto z baterii kuchennej. Fot. Grohe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 cze 2017 10:20

Nowość do kuchni – woda gazowana prosto z kranu

To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje schłodzoną, gazowaną wodę zawsze w Twoim domu. Jej orzeźwiający strumień popłynie wprost z kuchennej baterii.

Butelkowana woda to jeden z ważniejszych punktów na liście naszych zakupów. Jednak nie zawsze pamiętamy, by kupić jej dostatecznie dużo – szczególnie przed większym przyjęciem czy podczas letnich upałów. Dźwiganie ciężkich zgrzewek również nie należy do naszych ulubionych zajęć. A wiele z nas zdaje sobie sprawę jakim obciążeniem dla środowiska naturalnego jest produkcja plastikowych opakowań.

Dlatego Grohe wprowadziło na rynek system Grohe Blue Home®. Zestaw składa się ze specjalnej baterii i jednostki chłodzącej ze zintegrowanym filtrem i saturatorem. Dzięki kompaktowej budowie system kuchenny można łatwo zamontować w prawie każdej kuchni. Szafki kuchenne o szerokości 30 cm wystarczą do montażu jednostki chłodzącej. Zintegrowany filtr, zapewniający optymalną jakość wody, oraz saturator do nasycania wody dwutlenkiem węgla, można łatwo wymienić. Zamówienie nowych filtrów i wkładów wymaga zaledwie kilku kliknięć w sklepie internetowym.

System zapewnia domownikom ogromny komfort - tania woda gazowana jest zawsze pod ręką. Dodatkowo nasycenie wody dwutlenkiem węgla można dopasować do własnych upodobań. Dzięki specjalnemu przyciskowi na baterii możemy wybrać między wodą lekko gazowana, mocno gazowaną lub „bez bąbelków”. Jej strumień jest zawsze schłodzony do odpowiedniej temperatury. System to bateria o smukłym designie ze świecącym się w różnych kolorach przyciskiem aktywującym filtrowanie wody, dostępne są z wykończeniem w wersji chrom lub powłoką SuperSteel. Oferta obejmuje też 3 różne rodzaje wylewek - w kształcie liter L, C i U - , które można doskonale dopasować zarówno do zlewu, jak i całego wystroju kuchni. Oprócz wersji Duo wyposażonej w dwa osobne, wewnętrzne kanały wodne do wody filtrowanej i niefiltrowanej, można wybrać baterię w wersji Mono, żeby zestawić ją z posiadaną już baterią kuchenną.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH