Dzięki smukłej dźwigni i cylindrycznemu kształtowi Meta.02 Water Dispenser jest idealnym dodatkiem 
do głównej baterii. Fot. Dornbracht

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Dzięki smukłej dźwigni i cylindrycznemu kształtowi Meta.02 Water Dispenser jest idealnym dodatkiem do głównej baterii. Fot. Dornbracht
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
31 sty 2017 08:22

Nowość do kuchni: wrzątek lub woda filtrowana prosto z kranu

Filtrowana gorąca lub zimna woda dostępna natychmiast – za naciśnięciem dźwigni? Tak, teraz to możliwe dzięki nowościom w segmencie armatury kuchennej.

Dozowniki wody Water Dispensers marki Dornbracht zapewniają prawdziwą wygodę w kuchni. Łatwy w użyciu system składa się z baterii, filtra wody oraz zbiornika gorącej wody i zapewnia dostęp do wrzątku (93°C) lub filtrowanej zimnej wody w zależności od potrzeb w ciągu kilku sekund. 

Water Dispenser jest wyjątkowo prosty w obsłudze: wystarczy przesunąć dźwignię do przodu, aby uzyskać dostęp do gorącej wody. Tym sposobem można zawsze łatwo otrzymać wrzątek i wykorzystać go do szybkiego przygotowania kawy lub herbaty, higienicznego wypłukania butelek dla niemowląt lub usuwania uporczywych resztek pokarmu ze sztućców.

Hot & Cold Water Dispenser był wcześniej dostępny dla baterii z serii Tara Ultra i Lot. Teraz Dornbracht wprowadził to udogodnienie do programów Elio, Meta.02 i Tara Classic. Baterie te można uzupełnić o pasujący Water Dispenser w odpowiednim designie.

Water Zones to całkowicie nowa koncepcja przestrzeni życiowej, jaką jest kuchnia. Koncepcja ta po raz pierwszy umożliwia przestrzenne oddzielenie różnych procesów związanych z wodą w kuchniach prywatnych mieszkań, tak jak praktykowane jest to w kuchniach profesjonalnych. Specjalnie skonfigurowane armatury (Water Sets) oraz zlewozmywaki (Water Units) dopasowane są przy tym do odpowiednich stref wykorzystania wody (Water Zones): Preparing, Cooking, Cleaning, Drinking i Universal.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH