Zlewozmywak Maris. Fot. Franke

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Zlewozmywak Maris. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
04 maj 2017 11:52

Nowości do kuchni: zlewozmywaki z nowoczesnych materiałów

Doskonała, domowa kuchnia nigdy się nie nudzi i nie przestaje inspirować do nowych kulinarnych kreacji. Czasem gotujemy sami, innym razem z dziećmi lub ze znajomymi, ale zawsze polegamy na urządzeniach, bez których nie może obyć się żadna współczesna kuchnia.

Wśród mistrzów drugiego planu znakomitym artystą jest zlewozmywak, który w duecie z baterią tworzy kuchenną strefę wody. Granitowy lub ceramiczny – niezależnie jaki materiał wybierzemy, zlewozmywak idealnie spełnia swoje funkcje, w zamian wymagając naprawdę niewiele. Tegoroczna nowość w ofercie zlewozmywaków Franke – model Maris dostępny jest w wersji ceramicznej, z niezwykle wytrzymałego materiału opatentowanego  Fraceram lub w wersji z kompozytu granitowego – Fragranit Plus. Odporny na zarysowania i uderzenia oraz zabrudzenia, wysokie temperatury więc idealnie sprawdza się w kuchni, niezależnie od intensywności eksploatacji. Wygodnie wyprofilowane, głębokie komory zlewozmywaka ułatwiają zmywanie większych naczyń czy płukanie owoców i warzyw.

Odwracalność zlewozmywaka i automatyczna blokada wody są świetnym dopełnieniem dla pragmatycznego wzornictwa zlewozmywaka. Profilowana wkładka ociekowa i dodatkowe akcesoria sprawiają, że doskonale sprawdza się przy wielu różnych kuchennych czynnościach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH