Zlewozmywak hybrydowy Pyrros; cena 2.999 zł. Fot Pyramis  

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Zlewozmywak hybrydowy Pyrros; cena 2.999 zł. Fot Pyramis  
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 wrz 2017 12:15

Nowy zlewozmywak kuchenny - siła stali, elegancja granitu

Zlewozmywak hybrydowy, to nowatorskie połączenie stali i granitu. Wyróżnia go wysokiej klasy design i mistrzowska jakość wykonania. Ten innowacyjny projekt jest już dostępny w sprzedaży w Polsce.

Pyrros to pierwszy hybrydowy zlewozmywak na polskim rynku, w którym wykorzystano połączenie stali i granitu. Przestronna komora o głębokości 19 cm i wymiarach 50 x 40 cm – wykonana z wytrzymałej stali szlachetnej o grubości 0,8 mm – została zatopiona w gładkim, granitowym ociekaczu w kolorze czerni lub beżu. Nowoczesna linia została złagodzona zaokrągleniami zarówno ociekacza jak i komory. Ten stylowy zlewozmywak jest nie tylko ozdobą kuchni i dopełnieniem jej wystroju, ale również bardzo praktycznym, trwałym i prostym w utrzymaniu rozwiązaniem.

Mariaż dwóch szlachetnych surowców i perfekcyjne wykończenie produktu sprawia, że ten jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem, spodoba się wymagającym miłośnikom sprzętów z najwyższej półki. Wyrafinowany minimalizm projektu pozwoli z kolei z łatwością dopasować go do różnych koncepcji aranżacyjnych.

Zlewozmywak Pyrros wyróżnia się funkcjonalnością i trwałością. Jest łatwy w konserwacji, wyposażony w bitumiczną matę wyciszającą oraz odporny na działanie wysokich temperatur, zarysowania i plamy. Dzięki temu przez długie lata będzie wyglądał tak samo nieskazitelnie. Potwierdzeniem jakości zlewozmywaka jest aż trzydziestoletnia gwarancja producenta.

Dostępny wyłącznie w Studiach Mebli Kuchennych. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH