Bateria Grohe Blue. Fot. Grohe

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Bateria Grohe Blue. Fot. Grohe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
14 cze 2017 11:38

Pijmy wodę prosto z kranu dzięki innowacyjnej baterii kuchennej

Kluczem do bezpiecznego odpoczynku jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Idealnym rozwiązaniem na tę porę roku jest możliwość pozyskiwania krystalicznie czystej, gazowanej wody wprost z kuchennej baterii.

Czerwiec to miesiąc upalnych dni, zabawy i błogiego odpoczynku. To czas, kiedy wyjątkowo dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, na przykład w gronie najbliższych. Wysokie temperatury bywają jednak zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Warto więc pamiętać, że kluczem do bezpiecznego odpoczynku jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Idealnym rozwiązaniem na tę porę roku jest możliwość pozyskiwania krystalicznie czystej, gazowanej wody wprost z kuchennej baterii.

Woda jest naszym nieodłącznym towarzyszem podczas letnich dni. Zmusza nas to jednak dźwigania ciężkich zgrzewek i generuje duże ilości plastikowych odpadów. Picie wody wprost z baterii jest więc doskonałą alternatywą zarówno dla tych, którzy cenią wygodę i oszczędność czasu, jaki i tych, którym nie jest obojętna kwestia ekologii. 

Czytaj także: Aranżacja kuchni - 10 propozycji w stylu industrialnym

Bateria składa się ze specjalnej chłodnicy z wbudowanym filtrem i saturatorem, które umożliwiają błyskawiczne otrzymanie lekko lub mocno gazowanej, perfekcyjne schłodzonej wody. GROHE Blue® Home to jednak nie tylko wyjątkowa funkcjonalność. Bateria została zamknięta z kompaktową, stylową formę, którą z łatwością dopasujemy do każdego stylu wnętrza. Wybór kształtów i wysokości wylewek daje pewność dopasowania jej do każdego zlewozmywaka a zintegrowane zawory odcinające dopływ wody i działające pod niskim ciśnieniem gwarantują kompatybilność z każdą instalacją.

Bateria jest również świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy ceną zdrowy tryb życia. Badania wykazują, że osoby korzystające z własnej wody piją do 35% więcej wody niż ci korzystający z wody butelkowej – to szczególnie ważne podczas upalnych dni, kiedy organizm wyjątkowo narażony jest na utratę wody. Bateria pozwala bowiem na dodatkową oszczędność pieniędzy, zmniejszając wydatki na wodę pitną nawet o 60% w porównaniu z cenami wiodących marek wody gazowanej. Co więcej, emisja dwutlenku węgla w porównaniu do korzystania z wody butelkowej zmniejsza się nawet o 80%.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH