• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Aquaphor
30 kwi 2014 07:00

System oczyszczania wody DWM Morion – kuchenna stacja uzdatniania wody?

Filtr do wody to coraz popularniejszy element wyposażenia kuchni. Warto więc zadbać, aby filtr był jak najwyższej jakości, aby służył nam bezawaryjnie przez długie lata, zapewniając krystalicznie czystą, wolną od chloru, metali ciężkich i bakterii wodę. Standardy te świetnie spełniają filtry produkowane przez AQUAPHOR.

System oczyszczania wody Aquaphor DWM Morion (ang. drinking water machine) to kompaktowe rozwiązanie filtrujące, sprawiające, że zdrowa i czysta woda pozostaje zawsze w zasięgu ręki. Jest to gigantyczny skok w technologii oczyszczania wody. DWM Morion daje bowiem możliwość zaspokojenia potrzeb nawet wieloosobowych rodzin, czy też pracowników firm co do wysokiej jakości wody pitnej.

ZDROWIE I SMAK
Dzięki Aquaphor Morion woda zostaje pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, soli wapnia i magnezu (powodujących twardość wody i kamień w czajniku i na innych urządzeniach AGD), chloru, metali ciężkich, bakterii, wirusów, a zostaje wzbogacona w minerały potrzebne dla organizmu, jak np. wapń czy magnez. Korzystanie z takiej wody ma pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i emocjonalne. Taka woda nie tylko jest zdrowa, ale tez smaczna. Odpowiednio uzdatniona sprawia, że kawa i herbata zyskują swój prawdziwy smak i wyjątkowy aromat. Po zamontowaniu w szafce kuchennej DWM Morion z domowych urządzeń AGD na zawsze znika kamień, przez co naturalnie wydłuża się ich żywotność.

Fot. Aquaphor.
Fot. Aquaphor.

KOMPAKTOWOŚĆ
Ale to nie wszystko! Aquaphor Morion idealnie wpasuje się do każdej kuchni, zajmuje aż 2 razy mniej miejsca niż zwykłe tradycyjne filtry. Zmieści się pod zlewem nawet w przypadku bardzo małej kuchni.

Morion i zwykły filtr odwróconej osmozy - porównanie. Fot. Aquaphor.
Morion i zwykły filtr odwróconej osmozy - porównanie. Fot. Aquaphor.

OSZCZĘDNOŚĆ
Aquaphor Morion wyposażony jest w zbiornik kumulacyjny na wodę, w którym nie ma dodatkowego ciśnienia dla przefiltrowanej wody. Umożliwia to efektywne użytkowanie filtra nawet przy ciśnieniu wody tak niskim jak 2 atm., bez potrzeby stosowania dodatkowej pompki. Zbiornik może być wypełniony oczyszczoną wodą w ciągu zaledwie 1 godziny przy najniższym ciśnieniu roboczym. Przy zużyciu nie więcej niż 1-2 litrów przefiltrowanej wody, Morion pozwala zaoszczędzić do 50% albo 9000 litrów wody rocznie. Ze względu na zwiększoną szybkość filtracji, zaledwie w pięć minut możemy uzyskać 1 litr czystej zdrowej wody.

Przeciętna rodzina wypija 9 litrów wody na dobę.
9 litrów x 365 dni = 3285 litrów
W sklepie woda butelkowana kosztuje ok. 0,75 gr za 1 litr.
1 ROK : 33285 litrów x 0,75 zł =2463 zł! 

Tak przepłacamy

Koszt zakupu DWM Morion i eksploatacji przez pierwszy rok wynosi ok. 1400 zł
Czyli przez pierwszy rok można zaoszczędzić ok. 1000 zł
W każdym kolejnym roku oszczędzamy ok. 2000zł

WYGODA
Dołączona do zestawu filtra wygodna wylewka pozwala korzystać z oczyszczonej wody w łatwy sposób o każdej porze. Wymiana wkładów filtrujących również jest łatwa, nie wymaga ani specjalnych narzędzi, ani użycia siły, wystarczy nacisnąć przycisk i lekko odkręcić wkład.

Wylewka Morion. Fot. Aquaphor.
Wylewka Morion. Fot. Aquaphor.

JAKOŚĆ
Wszystkie elementy Moriona wykonane są z wysokiej jakości materiałów przystosowanych do celów spożywczych, przyjaznych środowisku, wyprodukowanych w sposób ekologiczny.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-05-09 09:08:14

    zdrowy tryb życia! popieramy!

POLECAMY W SERWISACH