Fot. Tiger

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Tiger
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 lis 2016 11:56

Kolor w łazience: wybierz żółty

Żółty w łazience? To rozwiązanie, które nie tylko nada jej odpowiedni charakter, ale również wydobędzie i podkreśli piękno zastosowanej we wnętrzu ceramiki.

Żółty ma w sobie siłę, dodaje energii i w prowadza w dobry nastrój. To kolor, który lubi dominować we wnętrzu, dlatego doskonale sprawdza się jako uzupełnienie prostych i stonowanych baz, dobrze komponuje się z bielą i szarościami. 

W szarym wnętrzu zdecydowano się na zastosowanie odważnego żółtego koloru, w postaci mozaiki na ścianie. Kolorowy akcent stanowią również dodatki. Zastosowana we wnętrzu ceramika łazienkowa z kolekcji Koło Nova Pro doskonale komponuje się z odważnym żółtym kolorem.

Porada eksperta

Decydując się na wybór ceramiki łazienkowej pamiętajmy, aby nie tylko zwracać uwagę na jej wygląd zewnętrzny, ale zastanówmy się również na rozwiązaniach i technologiach, które ułatwią nam codzienne utrzymanie łazienki na odpowiednim poziomie higieny. Dlatego wybierajmy taką ceramikę, która pokryta jest specjalnymi powłokami, które ułatwiają sprzątanie np. powłoka Reflex, dzięki której woda nie osadza się na ceramice i nie pozostawia brudnych smug.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH