Wanna Canestro włoskiej marki Novello  to model o oryginalnym kształcie z wysoko poniesionym zagłówkiem. Fot. Novello.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Wanna Canestro włoskiej marki Novello to model o oryginalnym kształcie z wysoko poniesionym zagłówkiem. Fot. Novello.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 paź 2016 14:35

Wanny do łazienki – 15 pięknych modeli

Wanna, chociaż to niezbędny element wyposażenie większości łazienek, może być największa ozdobą wnętrza. Zwłaszcza, jeżeli wybierzemy model wolno stojący, który zajmie centralne miejsce w łazience.

Jeszcze do niedawna największa popularnością cieszyły się wanny do zabudowy - ustawione w narożniku lub wnęce prysznicowej z obudową wykończoną płytkami lub mozaika. Wanna w takiej wersji musiała być przede wszystkim wygodna i zajmować jak najmniej miejsca w łazience.

Najnowsze trendy łazienkowe podpowiadają, aby wannę uczynić głównym elementem aranżacji łazienki. Możliwe jest to pod warunkiem, że dysponujemy odpowiednim metrażem. Warto jednak pokusić się o zmiany w projekcie lub połączenie łazienki z sypialnią, aby zyskać dodatkową przestrzeń na wannę wolno stojącą. 

W aktualnej ofercie producentów znajdziemy zaskakujące modele o pięknych, wyszukanych kształtach i designerskich formach. Wanny obszerne, wygodne, iście królewskie. Finezją linii i kształtów zaskakują zwłaszcza wanny wykonane z materiałów kompozytowych. Tego typu materiał jest niezwykle plastyczny i pozwala wykonać najbardziej śmiałe i oryginalne projekty. 

Do wyboru ma także modele z akrylu i stali emaliowanej w wersji ze zintegrowana obudową przeznaczone do ustawianie w dowolnym miejscu łazienki. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH